Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utólag már nem tudok feladni...

Utólag már nem tudok feladni egy plusz poggyászt Ryanairnél?

Figyelt kérdés

Még márciusban vettem repülőjegyet egy augusztusi utazáshoz, de akkor nem jelöltem be hogy szeretnék feladni egy poggyászt is, úgy gondoltam elég lesz a kézipoggyász is. De most mégis szeretnék feladni egy poggyászt, viszont nem találom hogy lehetne poggyászt is hozzáadni az utazásomhoz.

A GYIK alatt találtam ezt a mondatot:

"A foglalás ténye után legkésőbb 4 órával a járat menetrend szerinti indulása előtt a foglaláshoz az interneten további feladott poggyászt igényelhet a Manage My Booking (Foglalás módosítása) menüpontban."

Tehát ez azt jelenti, hogy még amikor lefoglaltam márciusban az augusztusi utamat, akkor (vagy max. 4 órán belül) kellett volna bejelölni hogy fel akarok adni egy poggyászt, utólag már nem lehet?



2016. júl. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
De lehet.
2016. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hogyan? Ha a közelgő utazásoknál bejelölöm a járatom, itt kiírja, hogy "vehetek széket", meg köthetek biztosítást, de a "Poggyászok hozzáadásánál" azt írja hogy "Ehhez az utazáshoz nem választható poggyász"...

[link]

2016. júl. 30. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed a kiírást. " legkésőbb 4 órával a járat menetrend szerinti indulása előtt" adhatsz hozzá poggyászt. Tehát még igen. Biztos hogy rákattintottál a foglalás módosítása gombra?
2016. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Várjál, most meg ugyanazon az oldalon bejött, hogy hozzáadhatok poggyászt:

[link]

Gyorsan hozzá is adom, mire megint eltűnik. :)

2016. júl. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!