Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudom megvenni egyben...

Hogyan tudom megvenni egyben a repülőjegyet, hogy ne kelljen mindig újra becsekkolni?

Figyelt kérdés

Tenerifére utazunk, átszállással mennénk.

Oda: Budapest-London-Tenerife

Vissza: Tenerife-London-Budapest

Azair.eu-n néztem ki a jegyeket a Rayanair légitársaságnál.

megtudom én valahogy venni egyben a jegyet, hogy ne külön külön kelljen?


2016. aug. 1. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Fapadosoknâl amilyen a RYANAIR is, nem lehetséges, mivel csak point-to point jegyeket ad el, àtszállàsos jegyet nem ad el. Fapados jegyet amùgy is az adott cèg honlapjàn vegyèl, ne keresőoldalakon.
2016. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem a kereső oldalon akartam megvenni a jegyet, természetesen a rayanair oldalán.


köszönöm szépen a válaszodat!

2016. aug. 1. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első válaszoló elmesélte, fapadosoknál csakis külön tudod őket venni.

Ennek több hátránya is van, például külön több macera. Aztán nem biztosított az átszállásod, tehát ha lekésed a csatlakozást, akkor külön díj ellenében tesznek föl a következőre.

Viszont gondolj arra, cserébe 40 ezerből utazol egy olyan útra, amit más 100 ezerből vesz meg.

2016. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1óra40perc elég az átszálláshoz?
2016. aug. 1. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen formában én nem vállalnám be.
2016. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 óra 40 perc nagyon kevés. Hagyj időt a két gép között, 2 - 3 órát mindenképp. De akár többet is.

Láttam én már olyat, hogy majd 3 órás késést hozott össze a reggeli gép egy sima sztrájk miatt.

2016. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem minek körülményeskednél átszállással amikor közvetlen járat is van.
2016. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze van kozvetlen jarat 150ezerert.

Nem korulmenyeskednek ha en is tele lennék penzel! :)

2016. aug. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!