Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kaptam egy lehetőséget ösztönd...

Kaptam egy lehetőséget ösztöndíjra Amerikában Los Angelesben! Szerintetek elfogadjam a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ha elfogadom akkor jól döntök és, hogy ilyen fiatalon kimegyek Amerikába ösztöndíjra és a szüleimet itt hagyni! Mondjuk ha kimegyek akkor azzal az álmom valósulna meg!!

Légyszi segitsetek!!



2016. aug. 2. 11:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ilyen lehetőség nem mindig kopogtat be egy ajtón, szerintem ha ez az álmod, akkor el kell menned!
2016. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én a helyedben egy percig nem gondolkodnék ezen, mindenképpen elmennék... Aztán ha bejön az élet, kiköltöztetném a szüleimet is! :)
2016. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez egy óriási lehetóség, én nem hagynám ki a helyedben! Egyébként hány éves vagy?
2016. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
En biztosan nem mennek az usa-ba. Barhova mashova igen de arra a lepratelepre nem.
2016. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért jelentkeztél rá, ha nem érdekel?
2016. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj ki, ha már megkaptad! Most jöttem haza franciaországi ösztöndíjprogramról, és nagyon megbántam volna, ha nem megyek ki. Önállósodsz, utazol, nyelvet tanulsz, barátokat szerzel, ismerkedsz egy másik ország kultúrájával... Ezek klassz dolgok, ne hagyd ki! Gondolj bele, mennyien irigyelhetnek most téged, hogy mindezt ingyen megkapod :)
2016. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok!! köszönöm mindenkinek a tanácsát és hogy tudjátok elfogadom a lehetőséget ma vissza jelzek nekik! Köszönöm tényleg a válaszokat és a biztatásokat !
2016. aug. 3. 12:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiváncsiak vagytok a sulim nevére ahova járni fogok?
2016. aug. 3. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egyből azt mondanám, hogy eredj, én is menni akarok (és menni is fogok), de azt vedd számításba, hogy mennyire ragaszkodsz a szüleidhez. Ha nem voltál még kolis, nem igazán tudhatod milyen nélkülük, ez pedig nem olyan, hogy leugrasz az 50-km-re lévő városba. Persze a honvágy érthető lesz, de van olyan szobatársam aki az 50 kilométert se bírja.. És ott nem az lesz, hogy hoppá, mégis hazamennék. :D
2016. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi hát mint minden gyerek ragaszkodik a szüleihez ezért én is ugyan úgy ragaszkodom a szüleimhez de amúgy már elfogadtam és megyek ki Amerikába egy családnál fogok lakni !! Augusztus végén megyek
2016. aug. 6. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!