Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bp. -Kanári szigetek hány óra...

Bp. -Kanári szigetek hány óra a repülőút? És milyen tapasztalaitok vannak a szigetről?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 13:13
 1/10 Johnny Bravo ***** válasza:
68%

És mégis melyik szigetről?

Még mielőtt visszarnád hogy mindegy,szolok hogy akkor nekem is mindegy!

2016. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy hetente 2-3 alkalommal repülök oda-vissza, de még sohasem gondolkodtam el ezen a kérdésen.

No majd most a hétvégén odafigyelek jobban.

2016. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Fogsz egy repülőjegy kereső oldalt, és kikeresed.

A szigetről való tapasztalatokat pedig legjobban egy könyvtár látogatással összekötött útikönyv olvasgatás alapozhatná meg leginkább.

2016. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mi az hogy melyik szigetről?

Bp.-Kanàri szigetek.

Szerintem értelmezd a kérdêst mielőtt azt talàlgatod,hogy mit fogok vàlaszolni kedves 1.

2016. aug. 16. 18:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Gran Canaria
2016. aug. 16. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Látjuk, az útnak a legeslegelején vagy. De legalább már tudod, hogy hova mész.


Most pihenj egy picit, mert ez bizonyára nagyon megerőltető lehetett, de holnap tényleg nem úszod meg, hogy bemenj abba a könyvtárba, és kivedd azt a könyvet.

2016. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Az internet korában van egy csomó útleírás, blog, film a youtube-on, stb. Miért nem ezeket olvasgatod?

A menetidő meg tényleg ott van a repjegyes oldalakon, rohadt nehéz 2 kattintás.

2016. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Johnny Bravo ***** válasza:
47%

"Szerintem értelmezd a kérdêst mielőtt azt talàlgatod,hogy mit fogok vàlaszolni kedves 1."


Szerintem meg hozd az ellenörződet mert egy földrajz 1-est be kell írjak!

2016. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Intelligenciás kérdező, igazán. Kell beléd az utazás, ha még azt sem tudod, hogy egy szigetcsoport egyik tagjára mész.
2016. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Gran Canaria kb. 5 ora repülöut Budapesttöl. De ugy tudom, nem lehet direkt repülni, csak stoppal, pl. Barcelona, vagy Madrid. A Kanari szigetek minden szigete mas jellegü (Teneriffa, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, Fuerteventura). A homok minösege, szine, Fuerteventura pl. teljesen fekete sziklas kövekböl all, Gran Canarian van egy homoksivatag szerü dünes resz a tenger mellett, Teneriffa közepen egy majd 3000 m magas hegy, szoval mindegyik mas. Ajanlatos egy autot berelni, es azzal körbeutazni a szigeteket, mivel nem olyan oriasiak.
2016. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!