Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ipad-et, repülőn, hagyhatom...

Ipad-et, repülőn, hagyhatom bekapcsolva az egesz utazás ideje alatt? Nincs benne SIM kártya sem, csak fenykepezesre, játékra szeretnem használni.

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A fel és leszálláskor ki kell kapcsolnod.

Felszállás után, és leszállás előtt meg bekapcsolhatod. Megjegyzem, az utazás nem arról szól, hogy füldugóval magadba zárkózz, mint a metrós hüjegyerekek. Helyette nézz ki aza balakon. Végre ér majd valami élmény is...

2016. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Fel és leszállásnál kapcsold ki, és az se árt, ha "repülős" módba teszed (a modern készülékeken már van ilyen lehetőség). Amikor a Luftwaf...izé, Lufthansa transzatlanti járatán utaztam, ott külön bemondták, hogy vagy kapcsolják ki, vagy rakják repülős módba.
2016. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Igen, en is tudom, hogy nem erről szól az utazás, imádok repülni, de most valahogy nem érzem a feelinget. Ezért gondoltam, hogy elviszem a tabletet, soha nem használtam meg repülőn.
2016. aug. 21. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleg ha repulos modba rakod, nem kell kikapcsolni.
2016. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy tisztába tegyük: néhány éve (2012-ben kezdődött a változás) már "kaputól kapuig" lehet használni kisméretű elektromos eszközöket, nem kell felszálláskor sem kikapcsolni őket és ebbe az iPad is beletartozik. Az egy érdekes kérdés hogy az iPad Pro-val mi a helyzet de úgy hiszem a FA nem fog centizni, alapvetően a laptopokat kell kikapcsolni. Ugyanakkor ha az FA rádszól akkor el kell tenni ne próbálkozz meg velük vitatkozni.
2016. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom szoktak-e repülni az itt hozzászólók, de a fel- és leszálláskor tilos mindenféle fülhallgatós kütyü használata.

Azoknak, akik számára ez az újdonság erejével hat, ez azért van, mert bármilyen vészhelyzetben kell, hogy a sztyuvikra figyelj, és ne légy olyan bamba, mint a már említett metrós hüüjegyerek.

2016. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy használna fülhallgatót? Ha nem használ, akkor lehet fel és leszálláskor is használni.

Nem tudom miért kell ilyen stílusban írni, mintha más soha nem repült volna..

2016. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nincs benne sim kártya akkor minek kikapcsolni? amúgy nem tilos a fülhallgató használata
2018. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!