Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Külföldi reptéren is könnyű...

Külföldi reptéren is könnyű megtalálni a kaput?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy eltévedek ott kint. Mert még itt rendben, magyar mindenki, megkérdezem. De ott minden idegen lesz és félek, hogy eltévedek és nem tudok eligazodni.

2016. szept. 5. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írod, hova mész, de minden reptéren ki van írva pl. A-9, F-7 stb.

Ha nem latin betűket használnak abban a bizonyos országban, akkor is.

Ne parázz! :)

2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Madrid-ba megyek :)
2016. szept. 5. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó utazást, és ne félj!

A legtöbb információ úgy van megjelenítve, hogy egy kisgyerek is megérti.

Legtöbbször csak egy rajz (pl. bőrőnd) vagy egy-egy betú (I = információ), amelyek minden repülőtéren, a magyaron is egyformák.

2016. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyreszt a magyar repteren is 5-bol 4-et megkerdezel, kulfoldi lesz eleg nagy esellyel, masreszt pedig szerinted kulfoldon "kulfoldiul" vannak kiirva a szamok? Hat szerencsere nem. Pontosan ugyanazokat a szamokat es betuket hasznaljak a reptereken hogy az emberek 98%-a biztosan megertse. Aki pedig nem kepes oket felfogni, az ugyis olyan szellemi szinten van, hogy egyedul nem utazhat. Szoval, ne aggodj. Ha kepes vagy elolvasni a "Budapest" szocskat illetve melle par szamot esetleg meg egy betut, akkor semmi problemad nem lesz a vilag egyetlen repteren sem, amikor hazakivankozol. Jo utazast!
2016. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én életemben egyszer tévedtem el. Amikor ráparáztam a dolgokra. Egyedül mentem, így neten mindent elolvastam, rákérdeztem ismerősöktől, akik meg persze egy halom butaságot mondtak. Akkor még nem volt Magyarország EU tag, így azt mondták, hogy átszálláskor kell majd hátárellenőrzésre menni. Én hülye meg elindultam, közben meg bekeveredtem egy másik terminálra. Végül megkérdeztem valakit és kiderült, hogy semmi gáz nincs, megmondták hová kell menni.

Szóval tanulság: ne parázz rá a dolgokra és nem kell mindent elhinni, csak összezavar.

2016. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. A kapukat csak egy-egy szám vagy betű jelöli, és nyilakkal van jelezve, hogy merre kell menni. Ne aggódj, egy szót sem kell tudnod külföldiül! :)
2016. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!