Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Régebben imádtam a repülást...

Régebben imádtam a repülást de most félni kezdtem tőle?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma? Régebben minden percben repülni akartam most meg attól elhidegültem :( napi 8 millió gép száll fel,le és a statisztika szerint 5 ezer évig kell ahoz repülnöd hogy pont te zuhanj le... De én imádom a repülést és a pilóta munkába gondolkozom, lehet hogy túl sok légikatasztrófát néztem? Mert az a kedvenc sorozatom :D (Sry ha valamit rosszul írtam)

#repüléstől
2016. szept. 15. 05:01
 1/6 anonim ***** válasza:

"Régebben minden percben repülni akartam most meg attól elhidegültem "

"De én imádom a repülést és a pilóta munkába gondolkozom"


Hmmm... Akkor miben is tudunk segíteni? :-)

Igen, nyilván túl sok légikatasztrófát néztél. Majd elmúlik.

2016. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Én soha nem féltem tőle, és imádok repülni. Sajnos elég ritkán jutok hozzá, ugye nem egy olcsó szórakozás. :-)

Élvezd, engedd át magad a repülés élményének, és legyél biztos benne, hogy jelenleg szinte a legbiztonságosabb közlekedési eszköz a repülőgép.

2016. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kebot válasza:

Ahogy egyre több tapasztalatod lesz, másként értékelhetsz olyan régi dolgokat, melyekről sosem gondoltad volna, hogy a véleményed megváltozhat. Nagyon nagy dolog az, hogy ha kétségeid merülnek fel, ezeket be mered vallani magadnak, nem pedig ragaszkodsz mindenáron olyan dologhoz, melyek már nem állnak fenn ugyanúgy.

Elbizonytalanodtál, ez egy jelzés, de nem biztos, hogy végleges. Szerintem hagyj időt magadnak, hogy el tudd dönteni, valóban szeretnél - e pilóta lenni.

Esetleg szakmai fórumokon, pl az index-en keress olyan topicokat, ahol előfordulnak pilóták, és kérdezz tőlük erre rá. Sok sikert kívánok neked!

2016. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 intrepid ***** válasza:
A repülés a legbiztonságosabb dolog a világon. Még egy sem maradt fent.
2016. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni.

De ha ilyen gondolataid vannak, akkor inkább ne legyél pilóta.

2016. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Aki pilóta akar lenni az nem fél e repüléstől, mint ahogy egy leendő sebész sem ájul el ha vért lát.
2016. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!