Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kutya szállítása repülőn?

Kutya szállítása repülőn?

Figyelt kérdés
lehet rossz kategóriában van a kérdésem, de az érdekelne hogy a British Airway-szel fogunk Kanadába utazni hosszabb időre és a kutyut vinnünk kell magunkkal, hol tudom nekik jelezni , hogy kutyát is vinnék? mert megnéztem az oldalon de nem találtam "kontaktot". Valahol pedig azt irták jeleznem kell a légitársaságnál,hogy kutyát is vinnék.Illetve utánna mit kell fizetnem? repülőjegyet ugyan ugy mint az embereknek? Valaki aki jártas ebben tudna segiteni? köszönöm!

2016. szept. 25. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket. Nemcsak hogy jelezni kell. De eleve kellenek orvosi vizsgálatok. És lehet hogy kint egy ideig karanténban lesz. Nagyon időben kezd el szervezni.
2016. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutya után is kell fizetni, a méretétől függően pár száz dollárt. Már a jegyed foglalásakor kell fizetni utána. A kutya méretétől, illetve légitársaságtól függ, hogy viheted-e az utastérbe, vagy csak a csomagtérbe utazhat. Ezért is kell még pluszba jelezni, hogy kutyával utazol. Ha felviheted magaddal, akkor csak korlátozott számú kutya utazhat egy járaton, tehát jobb minél előbb lefoglalni. Ha a csomagtérben utazik, akkor indulás előtt is szólni kell, hogy megfelelő körülményeket biztosítsanak neki, pl. hőmérséklet, nyomás kiegyenlítés. Egyes légitársaságok nem vállalnak nyomott orrú kutyákat, pl. boxer, mopsz, bulldog, ezért is fontos előre érdeklődni.
2016. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , akkor telefonalok nekik ! szép napot nektek
2016. szept. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!