Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 18 éven aluli roman állam...

18 éven aluli roman állam polgár repulhet egyedül persze szülői beleeggyezessel?

Figyelt kérdés

#állampolgár #utazhat repulovel egyedül?
2016. nov. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Arra vagy kíváncsi, repül-e tőle a repülő, vagy hogy felengedik-e?

Szerintem igen.

2016. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ede1219 ***** válasza:
75%
Nem tudom, feltünt-e, hogy .hu az oldal címe, esetleg egy román oldalon pontosabb választ kapnál, nem biztos, hogy ugyanazok a román törvények, mint a mieink.
2016. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Biztosan.
2016. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a 18 éven aluli mit takar? 8 évesen például így sem repülhet, mert a társaság nem engedi fel egyedül :D azt is nézd meg, hogy az adott légitársaságnál hány éves kortól utazhatsz önállóan, ez 14-16 szokott lenni, ha jól tudom.
2016. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arpad17 válasza:
86%
A román törvények értelmébe 18 éven aluli személy csak felnöt kiséretébe hagyhatja el az országhatárt Kivétel ha dupla állampolgár és pl. magyar utlevelet mutat fel a határátkelönél
2016. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!