Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy Pozsony-Dubai-Kathmandu...

Egy Pozsony-Dubai-Kathmandu repülőút során összesen hány becsekkolás szükséges? Megoldható egyszerre és online?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemsokára repülőgépre szállok (életemben először), Pozsonyból Kathmanduba, Dubai átszállással.

A becsekkolásról szeretnék érdeklődni, mert nem világos számomra a folyamata. Összesen négy darab becsekkolás szükséges? Mindegyiket külön kell megtenni és megoldható már indulás előtt, online? A légitársaság mindvégig a Fly Dubai. Köszönöm.



2016. nov. 6. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A négy az nem tudom, hogy jött ki, mert lesz egy beszállókártyád Pozsony-Dubaira, majd lesz egy Dubai-Kathamandura. Az kettő, de mivel a légitársaság azonos ezért 99%, hogy megkapod a Dubai-Kathamandu beszállókártyádat már Pozsonyban, így Dubai-ban már csak követned kell a "Transfer passanger" jelzést, újra megcsinálni egy biztonság ellenőrzést, és utána meg csak megkeresni a kapudat (tehát ott már nem hagyod el a transfert). Egyébként feltételezem, hogy ekkora útra nem kézipoggyásszal mész, hanem feladandóval is, így felesleges online becsekkolni, mert ugyanúgy végig kell állnod a sort a feladandó bőrönddel. A check in pultnál feladod a bőröndödet és megkapod a boarding passokat. Nyugodtan kérdezz rá, hogy "És ugye itt megkapom a Dubai borading passt is?", én is ezt csináltam az első átszállásomnál :"D.
2016. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A négy az úgy jött ki, hogy visszafelé is ugyanez lesz az útvonal, csak elfelejtettem odaírni. :D Azt olvastam, hogy online könnyebb megtenni, a reptéren fizetni kell érte- pusztán ezért érdeklődtem.
2016. nov. 6. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Repteri check inert csak az ilyen szuper fapados tarsasagoknal kell fizetni. Ha van feladandod akkor semmivel sem leszel gyorsabb, mert ugyanugy sorban kell majd allnod.
2016. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erdemes online megcsinalnod mert akkor a baggage drop pulthoz kell menned nem a check in pulthoz ahol sokkal tobben vannak. Normalis legitarsasagnal ingyenes a repteri check in, a Flybubai azt hiszem atmenet, nezd meg a honlapjukon mit irnak.
2016. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!