Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Helsinkibe utaznék...

Budapestről Helsinkibe utaznék repülővel szükséges hozzá útlevél?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a repülő átmegy egy olyan országon ami nem tagja az uniónak ezért szükséges hozzá ez mennyire igaz ?

2016. aug. 4. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és akinek nincs útlevele azokat a steward felszólítja a távozásra... Tizenkét kilométer magasból, mínusz 60 fokban.
2016. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átrepülni át lehet . Csak ha autóval vonattal vagy busszal mész akkor kell .
2016. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez már fájdalmas. Csak remélni tudom, hogy a kérdező nem több 10 évesnél...
2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Azt meg légyszíves oszd már meg velünk, hogy mi az a misztikus Tündefölde, ami felett szerinted áthalad a repülő, és épp nem uniós Tündefölde? Tesz netán kitérőt Moszkva felé? :"D
2016. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján orosz vízumra is szükséged lesz, mert max. Kalinyingrád ami nem EU...
2016. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondoltam, hogy ilyen egyáltalán felmerülhet, de ha nem lépsz be egy ország területére, csak átrepülsz felette, az nem számít, nem kell semmilyen okmány, amit az az ország megkövetel (és a célország nem).
2016. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez komoly kérdés? Édes Istenem, hova tart a világ?
2016. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Mondjuk ezt a lekezelő hangnemet nem értem mire fel. Ez az oldal amint a nevében is szerepel kérdésekről szól. Én úgy vagyok vele amit nem tudok azt megkérdezem még ha számotokra annyira bután is hangzik a kérdés akkor is lehetne normális hangnemben válaszolni mert szerintem semmi sértőt vagy kompromitálót nem írtam . Mutatok nektek egy példát ;) "nem nem kell hozzá útlevél" . Csak itt gyakorin mindenkinek akkora az arca név nélkül ! Ja nehogy lemaradjon nem vagyok 10 éves 21 éves vagyok és egyetemre járok csak sajna nem hobbim minden másodpercben repülőn útazni .
2016. aug. 5. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
A kioktato hangnemet azert kaptad, mert a kerdes meglepoen buta volt. Nem tudok ra mast mondani, minden bantasi szandektol mentesen. Nem kell hozza utazni, hogy ilyesmit vegiggondoljon az ember egy atlag logikaval. Es ezek utan en a helyedben inkabb nem emelnem ki, hogy egyetemre jarsz... inkabb hallgatnek rola.
2016. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a mai magyar felsőoktatás....
2016. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!