Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair! Mi van ha nehezebb a...

Wizzair! Mi van ha nehezebb a bőröndöm mint a megengedett és a reptéren derül ki? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy tudom van a 23 és 32 kg-s, ha 23 kilósat veszem meg és több lesz akkor fizetnem kell (ha jól tudom). Viszont nekem a nagyobb, 32 kg-os van a jegyemhez,de lehet hogy így is több lesz 32 kg-nál... Akkor pluszt kell fizetnem (ha igen, kb mennyit?) vagy kipakoltatnak hogy csökkentsem?
2016. nov. 9. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

32kg-nál nem lehet több, kipakoltatják, átrakatják a cuccot a kézipoggyászba.

32kg felett már cargonak minősül, egy légitársaság se viszi el.

Egy repteres.

2016. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, kipakoltatják

Vagy befér máshova vagy kidobod

2016. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Három a magyar igazság, így csatlakozom az elsőhöz. Úgy van ahogy ő leírta.
2016. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
+1 a ráadás! :-)
2016. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát mivel ennyire egyetértetek azzal hogy az összes légitársaságnál 32kg a súlyhatár... a fenét! Az összes USA légitársaság, legalábbis az American Airlines, a United és a Delta 100 font / 45 kg-ig szállít csomagokat. Pl. [link] a többit lusta vagyok előkeresni.


Azonkívül míg például a Lufthansának tényleg van a szokásos 32kg-os szigorú határa, a Cathay Pacific így mondja "We will not accept a bag over 32kg / 70lbs in weight or 203cm / 80in long in total dimension without prior approval"


Szóval nem olyan abszolút az a 32kg határ mint aminek a T. társaság hiszi.

2016. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:36


Szövegértés nem nagyon megy ugye????

Olvasd el lassan a kérdést még egyszer.

WIZZAIR nem az amerikai légitársaságokról vagy egyebekről van szó. Csakis a WIZZAIR amiről a kérdés szól..

2016. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

#1/6: 32kg felett már cargonak minősül, egy légitársaság se viszi el.


Ezzel értett mindenki egyet, hát beírtam, hogy a fenét.

2016. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hét folyamán nem egy kollégám szájából hallottam ezt a mondatot, többek közt olyantól is, aki kifejezetten a poggyászokkal dolgozik (nem rakodó). Így el mertem hinni nekik ;)
2016. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!