Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél a nagyméretű...

Wizzairnél a nagyméretű kézipoggyászban borotva milyen módon szállítható?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a feladottban bárhogy, de a kéziben elvileg nem lehet, valaki azt mondja mégis vitt már fel magával szóval elég zűrős...

Egy hétre ha ez ember elutazik és mindennap borotválkozik azért sokat jelent, az árakról nem beszélve...



2016. dec. 2. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zűrös ez, az eldobhatót fel lehet vinni (amiből nem lehet kivenni a pengét), a hagyományos pengés borotvát nem.
2016. dec. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég hülye szabály sajnos eldobható borotvák egy férfinál nem sokat ér... Ha mégis a cserélhető pengéssel próbálkoznék akkor mi történne? Csipogna vagy ezt már alapból ki kell venni a táskából vizsgálatra?
2016. dec. 3. 01:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hülye szabály, mert egy borotvapenge elég veszélyes fegyverként.

De szerintem te nem arra gondolsz, amit nem lehet felvinni:

[link]

2016. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csipogna? Miért gondolod, hogy becsipod a borotva?

Gondolkodj egy kicsit.

A csomagot átvillágítják, ha ott találnak valami gyanúsat, akkor kikell nyitni a csomagot, megnézik és ha nem vihető fel, akkor ki kell dobni.

Egyébként meg eldobható vihető, ha az nem jó, akkor kénytelen leszel kint venni pengét.

2016. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hülye azért nem vagyok, megoldható hogy veszek is illetve van villanyborotvám is. Csak mondjuk belegondolsz a borotva maga 4-5 ezer ezt egyszer veszed meg, penge 4db 5-6 és akkor kint ha veszed meg azt ugye vissza nem hozhatod na és ilyenkor azért próbálod úgy megoldani hogy feleslegesen ne dobj ki pénzt a mai világban. :))
2016. dec. 5. 01:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy nem tudsz egy hétig eldobhatót használni.. Vagy kint venni, esetleg vinni feladandót. Ha egyik sem tetszik, akkor mond le az utat. Bocsánat, de most tényleg mit tartasz megoldásnak?
2016. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előbb leírtam már meg tudom oldani nem értem mit nem tudsz ezen értelmezni. Másrészt meg eldobható borotva hát nem mindenkinek használ... Gondolom te is pénzből élsz nem mindegy hogy havonta 6 vagy 12 ezer a penge azért... Senki nem mondta mennyi időre tartózkodnék, kaptam már választ lezártnak tekintem. Minden jót...
2016. dec. 6. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!