Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A biztonsági ellenőrzésnél...

A biztonsági ellenőrzésnél kötelezően le kell vennem az övet? Mert olvastam olyat is hogy csak külön kérésre és nem tudom mi van

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Majd téged külön meg fognak kérni, hogy légy olyan szíves.

De nyugi, nem fáj.

2016. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%
Igen, persze mert besípol a gép. Akkor meg kiállítanak a sorból és külön egy ember kezelésbe vesz. Hidd el így van. Engem is szedtek ki. De nem kell félni, nincs ánusz izgatás. Csak alaposan átnéznek és egy kicsit később végzel. (+5 perc kb )
2016. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de maga a reptér oldalán olvastam hogy "külön kérésre"
2016. dec. 12. 21:33
 4/11 A kérdező kommentje:
És mi van pl a fém gombokkal? Pulcsi, farmer gomb
2016. dec. 12. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
le kell venned igen. mindig megkérdik hogy van-e öved vagy nincs. a kis gombok senkit nem izgatnak. ha becsipogsz, akkor sem lőnek agyon, csak átnéznek kézi detektorral. nincs ebben semmi
2016. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos a szerkezet minden fémet kimutat erős hangjelzés kíséretében.

Majd figyeld meg, hogy mennyire besípol azt aranyerednél...

2016. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Le kell venni. Lesz vetitve kisfilm is teveken az ellenorzes teruleten errol gyengebbek kedveert, mert mindig van, akinek el kell magyarazni alapveto infokat, sajnos.
2016. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hollófernyiges ***** válasza:
57%
Nem kötelező, csak akkor ne vigyél fémcsatos övet.
2016. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
10-bol 9 esetben nem vettem le es nem is szolt senki hogy vegyem le es be sem csippant
2016. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Le kell venni. Szólnak is, hogy vedd le. De mivel mindig szólnak, ezért egyszerűbb, ha eleve leveszed. Eddig még mindig mindenkivel levetették.

Cipő szokott olyan lenni, hogy van, akivel levetetik, van, akivel nem. Szóval azt nem kell előre levenni, majd szólnak külön, ha kell.

2016. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!