Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Muszáj javítanom? SOS!

Muszáj javítanom? SOS!

Figyelt kérdés
Két keresztnevem van, viszont az elsőt olyannyira nem használom, hogy mindenhova csak az másodikat adom meg, na most a bajom az lenne, hogy a wizzair-es foglaláskor is (beszállókártyára is) csak azt adtam meg amit használok, és most láttam a figyelmeztetést hogy pontosan ahogy az okmányon szerepel úgy kellet volna.. Na de itt én olyanra gondolok hogy pl: Kovács helyett Kovécs az elírás stb. 45 euró módosítani és pár napom van rá.. valaki help!:)

2017. jan. 2. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a második keresztnév hiányozna, akkor azt mondanám, hogy ne foglalkozz vele, de így azért lehet felhívnám őket, hátha ezt is ingyen kijavítják.
2017. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Garpe válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján ilyen második keresztnév esetén nem szoktak problémázni. Azonban legjobb ha felhívod őket ahogy az #1 írja
2017. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám őket, mert most lényegében másik keresztnevet adtál meg, mint ami az okmányaidban szerepel, és ezzel simán fennakadhatsz a reptéren.
2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha az is rajta van a személyiden, nem lesz belőle probléma. Rengeteg ilyet látok, sőt olyat is, aki "elfelejti, hogy férjhez ment" De annyi a lényeg, hogy a név ami meg lett adva vásárláskor valamilyen formában rajta legyen a személyin. Amúgy azt is el kell fogadnunk, ha mondjuk Elizabeth helyett csak Beth van rajta, vagy László helyett Laci.

Egy repteres.

2017. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Pár betű javítása korrekciónak minősül az pedig ingyenes. Csak hívd fel őket.

-Egy volt wizzair callcenteres

2017. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Hívd fel őket jó áron. Amúgy felesleges, nem egyszer repültem úgy hogy senki egyszer sem nézte meg a személyimet. Ennyire foglalkoznak vele. :)
2017. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. jan. 11. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!