Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átszálláskor (legyen az...

Átszálláskor (legyen az bármilyen időtartamú) a feladott poggyásszal az utasnak már nem kell foglalkoznia, vagy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy hogyan vetted a jegyet (tehat pl. egy Budapest - Sydney jegyet vettel-e egy tarsasagnal pl.).
2017. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapest - Phuket (dubaji átszállás) Nos? A kérdésem továbbra is áll. :)
2017. jan. 25. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mar legalabb az otodik kerdesed errol az utazasrol, ne aggodj, el fogsz tudni utazni. Millio ember csinalja, neked is menni fog. Es leirtam, az elozo valaszomban is (azt hittem egyertelmu hogy nincs Bp-Sydney jegy): ha egybe vetted a jegyet, egy legitarsasagnal, akkor minden boarding passt megkapsz Budapesten, es mindent vegig becsekkolnak.
2017. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eltekintve attol hogy az egyik legszarabb helyre mesz nem lesz gomd a pogyaszoddal, Phuketen latod legkozelebb.
2017. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én nem aggódom, csak erre is kíváncsi voltam, ugyanis átszállással még soha nem repültem. :)
2017. jan. 25. 09:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt, "az egyik legszarabb hely"-et hogy érted?
2017. jan. 25. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ugy hogy pattaya es phuket a thaifold ket legszarabb helye, annal csak jobbak vannak, mindketto turistagetto, tele ven pedofil nyuggerekkel
2017. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mind kettő tipikus turistagettó. Teli van oroszokkal, öregekkel, prostitúcióval, éjszakai élettel. Köze nincs Thaiföldhöz. Igazából elmész olyan messzire és a helyi kultúrából nem látsz semmit. Mind a kettő egy mű hely amit azért építettek,hogy kielégítsék azokat a turistákat akik a fent felsoroltakon kívül másra nem kíváncsiak. Mű helyek.
2017. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha 1 jegyed van akkor nem kell vele foglalkoznod.

Ha vettél egy-egy Bp - Dubai és Dubai - Phuket jegyet, akkor kiszállás és beszállás. Tehát Dubaiban leszállsz a gépről, megkeresed a poggyászod, sorban állsz, és feladod újra.


Phuket, lehet hogy turistagettó, de legalább már ott vagy az országban. Ha nem tetszik, amit látsz, akkor egész olcsón utazgathatsz országon belül. Távol-keletre alapvetően elmenni drága, nem ott lenni.

2017. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morpheus RexXx válasza:
Nem kell foglalkozni vele.. elég ha aggódsz, hogy jó repülőre rakják fel. Na meg a veséidet renszeresen számold át. Jó munkát a pedo nyuggerekhez. :))
2017. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!