Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-re felengedik ezt a...

Ryanair-re felengedik ezt a táskát kézipoggyászként? Mennyire szigorúak?

Figyelt kérdés

Pár centivel nagyobb csak az 55x40x20 szabványnál, de nem vészesen.

[link]


Itt a decathlon képein nagynak tűnik, de a valóságba elégé kicsike és összeesős. 1-2 cm-rel haladja meg a szabványt.



2017. jan. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Összenyomható, szóval ha nem tömöd tele, simán jó lesz.

Én egy 65x50x20-as túrahátizsákkal szoktam utazni, de soha nem pakolom tele, úgyhogy belefér minden keretbe.

2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Erre mit lehet mondani? Ha belefer a merethatarba, amit a vasarlassal kotott szerzodeskor elfogadtal, akkor oke, ha nem fer bele, de te megis ragaszkodsz a szerzodesszegeshez, akkor ne sertodj meg, ha esetleg atadnak majd egy csekket kis bunteteskent.
2017. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Persze, ha nincs teletömve, akkor nem lesz gond, simán belefér.


#2 Csekket büntetésként? Ez nem a rendőrség!

2017. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Rendben, akkor a fecnit, amit alapján kifizetheti a túlméretes poggyászért járó pótdíjat/felárat, ha még ebbe is szeretnél belekötni...
2017. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefer a keretbe csak ne tomd tele
2017. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, akkor maradok ennél a táskánál.


Ami a "megkötött szerződés megszegéséhez való ragaszkodást" illeti, én nem tartom korrektnek, hogy 1-2 centi miatt kb még egy repjegy árát ki kellene fizetnem. Főleg, hogy szabványnak megfelelő táska kábé sehol sem kapható.

2017. jan. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!