Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi szükséges a reptéri utasfel...

Mi szükséges a reptéri utasfelvételhez?

Figyelt kérdés
Választhattam, hogy online vagy reptéri utasfelvételt választok, nos én az utóbbit választottam. Itt kaptam egy kódot e-mailben is és smsben is. Akkor ha a pulthoz megyek csak a személyim kell és ez a kód? Vagy ki kell nyomtatnom valamit?
2017. febr. 11. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy szukseges fizikai valodban es az adott uti okmanyod.
2017. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek kellenek, még a kód sem fontos, persze nem baj ha nálad van.
2017. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek! :)
2017. febr. 11. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a különbség az online és a reptéri utasfelvétel közt, hogy az utóbbinál sorba kell állnod, az előbbinél nem. Azt választottad, hogy végig állsz egy sort, esetenként még külön fizetsz is ezért.

Innentől joggal várhatod el, hogy felmutasd az igazolványodat és mehess tovább.

Csak azért okosítalak, hogy értsed, más ember a könnyebb utat választja.

2017. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Odamész a pulthoz és az útlevél vagy EU-n belül személyi kell. Megnézi a dolgozó és odaadja a beszállókártyádat. Mikor barátnőm itt volt akkor sorbaálltunk egy olyan 15 percet mikor kivittem a reptérre, mikor én mentem hozzá akkor épp senki sem volt előttem.

Ha nincs feladandó bőrönd akkor jó az online utasfelvétel is mert akkor mehetsz egyből a biztonsági ellenőrzéshez.

2017. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!