Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy hetes júniusi, görögország...

Egy hetes júniusi, görögországi nyaralásra 2 fő hány kilós bőrönddel induljon?

Figyelt kérdés

Ryanair-rel repülnènk, fejenkènt 10 kg-os kèzipoggyászt felvihetünk a gèpre. Nem tudom felmèrni, hány kg-os feladott poggyászt vegyünk mèg hozzá.

Ruhákat, 2 sportcipőt, 2 papucsot, 1 magassarkút vinnènk. Ezenkívül max. fènykèpezőgèp, töltő, pár gyógyszer, tisztálkodószerekből csak minit.



2017. febr. 16. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
En ehhez nem vennek feladottat, pedig no vagyok. Van egy tipikus kabin meretu borondom (havi tobbszor repkedek), ha 4 napra megyek, ha ket hetre akkor is csak az van nalam (es tenyleg van benne mindenfele kacat a hajvasalotol kezdve a harmadik par total felesleges magassarkuig is :D). Igy szokott nekem 8-9-10 kilo korul alakulni a sulya. Felesleges ezert penzt kiadni. Plane hogy Ryanairnel a 10 kilos mellett siman lehet veled valami kisebb taska, amibe az ilyen aprosagokat belesullyesztheted.
2017. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi télen mentünk Angliába, 2-en 1 feladott bőrönddel, ami 21 kg lett a bőrönd végül. Nektek ennél kevesebb lesz, mert a nyári ruhák könnyebbek.
2017. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!
2017. febr. 16. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyhetes nyaralásokra 1 db bőrönddel megyünk a férjemmel, átlag 15-18 kg szokott lenni. Mindig megkérdezik, hol a másik :D
2017. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Boven eleg a kabinborond...

Tisztalkodoszereket kapni helyben is, ugynolyan aron mint otthon. 2 furdoruha, par polo, konnyebb ruha, alsonemu, egy papucs es egy elegansabb szandal vagy zart cipo es egy melegebb pulover esetleg nadrag boven elegendo.

Amugy meg kezi mososzert is lehet kinn kapni, este beaztatod a bugyidat / polodat, masnap megszarad...

2017. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyhetes nyaralásra nekem is mindig elég volt még a kézipoggyász. 10 kg bőven elég nyári cuccoknak még úgy is, hogy minden napra tiszta ruhát teszek be.
2017. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :-)
2017. febr. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!