Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor lesznek olcsóbbak a...

Mikor lesznek olcsóbbak a repülőjegyek? Szerintem jelenleg horror áron vannak és sokan mondják hogy pár tízezerből meg lehet úszni de a szállást viszont le kéne foglalnom. Hogy lehet összeegyeztetni a kettot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállást általában lemondható. Nyugodtan foglald le, max törlöd. Nekem is nyárra megvan a szállás, repjegyet még nem vettem. Csak fontos, hogy a szallás lemondható legyen. Booking és társain rengeteg ilyen hotel van, ott keress.
2017. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hányszor kérdezed még meg? Van kb két olcsó fapados társaság, ha azoknál nem találtál eléggé olcsó jegyet akkor nincs jelenleg. Vagy kivársz és akkor a szállás lesz dupla ennyi vagy megveszed a drágább repcsijegyet. Az egyetlen opció ha fél évvel ezelőtt megvetted volna a repülőjegyet akkor valamivel olcsóbb.
2017. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nm tudom hová akarnál menni,de indulj Bécsből vagy Pozsonyból.Sokkal olcsóbb,igaz macerásabb!
2017. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most valamiért valóban drágák a jegyek, lehet érdemes kivárni.
2017. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén nem tudom miről beszél, Európa majd' minden országában jártam már, mindig repültem, a legdrágább egy Nizzai retúr vilt 35 000 pénzért. Brüsszel, Milánó, Koppenhága 6000 Ft. Annyi mint egy irány Budapest-Sopron vonalon egy felnőttnek.
2017. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Nyilvan fugg attol, hogy hova mesz es mikor. Julius-augusztusra tengerparti udulohelyre (Kreta, Korfu, Rodosz, Spanyolorszag) olcsobb mar nem lesz, csak joval dragabb. Ilyenkor azokat az orszagokat kell valasztani, ami nem szezonalis desztinacio, tehat barmikor lehet menni.

Az aki azt irja, hogy 6000 forintokert utazik, ez mind szep es jo, csak eppen nem mindegy, hogy hova, mikor, es milyen repterre. Parizs eseteben BVA repterre peldaul sokkal olcsobb a repjegy (bar most mar nem olyan nagy a kulonbseg) viszont a bejutas ara a majd 100 km-re levo repterrol kb pont kiteszi egy szerencsesebb idoszakban az Orlyra vagy a CDG-re repulo fapados jegy arahoz kepest a kulonbseget (plusz meg buszozol ket-harom orat, hogy bejuss a varosba).

Foszezonon kivul, vagy foszezonban kevesbe felkapott helyekre siman lehet jo jegyeket talalni, illetve ugy is, ha pl nem hetvegen mesz, hanem mondjuk vasarnapi indulas es szerda-csutortokon vissza. Altalaban a szerda az a nap amikor s legtobb olcso jegy van.

2017. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6000-ért ugyanúgy a Malpensán szállsz le, mint a British Airways-zel, egy csomó városnál nincs különbség.
2017. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!