Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Májusi repülőjegyet mikor...

Májusi repülőjegyet mikor érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Május végén megyünk Párizsba, már le van foglalva a szállás de a repjegyekkel egyelőre várni akarunk, hogy hogyan alakulnak az árak..
2017. márc. 23. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyétek meg most, sokkal olcsóbb már nem lesz, viszont hirtelen felugorhat az ára. A szállást egyébként simán le lehet foglalni előbb, ha ingyenesen lemondható, nekem volt már 5-6 hely egyszerre lefoglalva a bookingon pár napos eltéréssel, a végén szelektáltam.
2017. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb veszed annál nagyobb az esélye hogy olcsóbban fogsz ki repülőjegyet.

Legalább 2-3 hónappal előre érdemes megvenni de ha már megvan a pénz akkor akár fél évvel utazás előtt is megveheted vagy legalábbis elkezdheted nézegetni a járatokat.

Még a héten vedd meg.

Barátnőm kb év eleje óta néz repülőjegyeket nyárra. Eddig 1300 dollár alatt nem talált de egy pár napja viszont 1000 dollár alatt volt úgyhogy még aznap meg is vette a jegyeket.

2017. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy átlagban olyan 2 hónappal előre érdemes megvenni, de ez se mindig van így. Sokkal olcsóbb mindenesetre biztosan nem lesz már, mint most.
2017. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én repülőjegy vásárlásnál azt veszem figyelembe, mi az az ár, ami nekem még megéri. Tehát ha az utazás előtt akár fél évvel vagyok (legutóbb így volt), és van annyiért jegy, amit már nem sajnálnék rá, vagy épp megengedhetem magamnak, akkor már veszem is meg, mert ha egyszer számomra megéri, minek tovább várni? Persze, lehet hogy megveszem az adott áron és 1 hónap múlva még olcsóbb lesz, de ezt előre nem lehet tudni, de így is olyan áron veszed, ami már NEKED megérte. Bocsánat a sok szóismétlésért, de így tudnám leírni a gondolatmenetem.:) Legutóbb 5 hónappal voltam az előtt az időpont előtt, amikorra szállásom volt foglalva. Repjegy volt 8ezer ft.-ért meg is vettem. Mert nekem ez érte meg. Lehet másnak már a 15ezer is megéri. Egyéntől, pénztárcától függ.
2017. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!