Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Teljes dilemmában vagyok! Van...

Teljes dilemmában vagyok! Van lehetőségem Amerikába elutazni és nem tudom h menjek e? mert nagyon félek mindentől adjatok tanácsokat kb 10 percem van eldönteni!

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 20:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk hány éves vagy, kivel utaznál, hova, minek. Semmi konkrétumot nem írtál.
2017. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
El fogok mennibés segítséget vagy híreket informácioókat mennyire veszélyes new york, vagy a repülés és azt is tudom magamról hogy döntésképtelen vagyok de nem szeretném ha ilyen leketelően írnátok meg van a saját bajom és nekem a legrosszabb ez az egész amit tudok hogy magamnak kreáltam!
2017. márc. 31. 13:09
 13/28 A kérdező kommentje:
New yorkba aztán lehet hoy még más városokba is családtagokkal és 14 éves vagyok!
2017. márc. 31. 13:09
 14/28 anonim ***** válasza:
18%
Bameg, most sajnáljunk hogy jó dolgodban nem tudod hol fájjon? Menj el tinipszichológushoz.
2017. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom hogy sajnaljatok! De nem ertem miert kell csesztetni
2017. márc. 31. 13:48
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 evesen lehetosegem lett volna elmenni New Yorkba, raadasul csaladtagokkal,tehat nem is az hogy tokegyedul kene menni, en fel masodperc alatt dontottem volna az igen mellett. Igazabol nem is ertem mit nem lehet eldonteni ezen.
2017. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hat azt h ennyit kell utaznin pl
2017. márc. 31. 19:29
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha nem egyedül mész akkor simán.

Én ugyan 26 évesen voltam kint de teljesen egyedül, a pénzt is én kerestem meg rá meg mindennnek én jártam utána hogy mi kell a kiutazáshoz. Első repülőutam volt, első külföldi utam. Angol az nagyon döcögősen ment és akikhez mentem azok csak angolul beszéltek. Biztonságban odaértem és ugyan így vissza, nagyon jó élmény volt.

Te meg családtagokkal mész, gondolom ők fizetnek mindent és el is intéznek neked mindent az utazáshoz. Miért hagynád ki?

2017. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! Nem tudom miért talán a távolság az idegen környezet!
2017. márc. 31. 20:31
 20/28 anonim ***** válasza:
10 perccel azután váltál hiteltelenné, hogy kiírtad a kérdésedet.
2017. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!