Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Teljes dilemmában vagyok! Van...

Teljes dilemmában vagyok! Van lehetőségem Amerikába elutazni és nem tudom h menjek e? mert nagyon félek mindentől adjatok tanácsokat kb 10 percem van eldönteni!

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 20:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tessék?
2017. márc. 31. 21:27
 22/28 A kérdező kommentje:
Na megvan a döntés nem megyek! Sajnos
2017. ápr. 2. 16:57
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos". Most bezzeg sajos, de amikor előtted volt a lehetőség, akkor nem akartál menni.. Így jártál. Ha így félsz minden szarságtól, akkor jobb is, zárd be magad a pincébe a következő 30 évre, ott biztosan nem lesz semmi bajod.. Pff.
2017. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz kepest hogy allitolag 10 perced volt, hogy eldontsd, 3 napba telt...
2017. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Azt hittem annyi időm lesz de aztán adtak még egy kertő nem sajnos szerintem jobb ez így!!!!!
2017. ápr. 3. 14:11
 26/28 anonim válasza:

Tényleg atom nyomorék lehetsz.

Én leszek olyan kedves és meg is magyarázom, hogy miért:

1) Azt írod 10 perced van eldönteni... el tudom képzelni, hogy a konyhaasztalnál megkérdezik, hogy lenne e kedved menni, erre te futsz a gép elé és megkérdezel vad idegen ismeretlen embereket, hogy menj e....

2) A 10 perc nem is 10 perc, az ember azt gondolná, hogy már a repülőtér előtt állsz és most döntöd el, hogy bemész e vagy sem...

3)Végül 3 nap után megszületett A DÖNTÉS, nem is akarok belegondolni, hogy milyen nehéz lehetett.

4) Mikor valaki leírja, hogy hülye a kérdésed, inkább azon vitázol, hogy "most miééért?? hüp hüp"

5) A hozzászólásaid a válaszokhoz kritikán aluli


Most akkor leírom ,hogy a leírtak alapján, hogy kellene reagálnod:

Az a valaki megkérdezi Tőled, hogy ki szeretnél e menni. Erre te: "Igen! Az szuper lenne."

Aztán utána a szüleiddel megbeszéled a költségeket, a napok számát, stb. és hogy ŐK ezt tudják e anyagilag támogatni. Ha igen akkor mész az ismerőssel, nem számít, hogy "milyen veszélyes New York?" nyilván a rokonaid is élve hazajutnak nap mint nap...

2017. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Jah és hozzáteszem, mindenki izgul, mindenkiben van egy természetes félelem, ez még nem jelenti azt hogy pszichológushoz kell menni. Le kell küzdeni és kész. Nyilván az első repülőútján mindenkinek görcsben van a gyomra (kinek kicsit, kinek nagyon)
2017. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Okee haat ez nem igy volt! Nem rokonokhoz mebtrm volna hanem rokonokkal ! Aztan 10 percem volt mert ha mar a repuloternel lettem volna akkor kidobtuk volna a penzt igy pedig meg se rendeltuk ajegyet es a szallast
2017. máj. 11. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!