Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem ciki ha nincs pénzünk...

Nem ciki ha nincs pénzünk sehova sem utazni?

Figyelt kérdés
Amúgy átlag emberek vagyunk szerintem azért nyáron megengedhetnénk magunknak legalább egy horvátországi tengerparti nyaralást de a szüleim nem nagyon akarnak menni. Apukám külföldön dolgozik és amikor hazajön 1 hétre nyáron akkor elmegyünk itt magyarországon valami gagyi helyre 4 napra ahol nem is érzem jól magam. Hogyan kérjem meg a szüleim hogy menjünk el valahova?? Szeretnék valahova repülni is (persze valami olcsó jeggyel) Amúgy egyszer voltam horvátban és egyszer görögországban de oda is csak kocsival mentünk..

2017. ápr. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sokan nem engedhetik meg maguknak a külföldi utakat.
2017. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mondd el nekik, mit szeretnél. Hogy nagyon szeretnéd kipróbálni a repülést, elmenni a tengerre, stb. Azt tudnod kell, hogy sok ember megengedhetné magának, mégsem utazik sehova. Ez egyfajta beszűkültség, kényelmesség. Mondhatnám igénytelenség. Talán a szüleid is ilyenek. Ha felnősz, már szabadon utazhatsz.
2017. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Onmagaban nem ciki de a vilag legjobb dolga marad ki az eletedbol, olyan amihez foghato nincs mas. Olcso repjeggyel el tudtok menni pl Montenegroba es ott a tenger. Szwrintem mar olyan ember nincs aki anyagilag ezt nem engedheti meg csak igenytelen embefek vannak.
2017. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, szerintem valamilyen alternatív univerzumban élhetsz, vagy csak külföldön. A magyar lakosság igen nagy részének hó végén csak az akciós farhát marad, ha egyáltalán jut húsra. Innentől kezdve nem utazgatni nem igénytelenség szerintem. Az viszont tény, hogy jóval több világkátott emberre volna szükség ebben a beszűkült országban.
2017. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Lehet panaszkodni napestig, hogy nem telik utazásra, miközben a napi egy doboz cigi árát megspórolva, akár az USA-ba is elmehetne bárki minden évben.

Nekem ne panaszkodjon aki hétvégente tízezreket szór el egy diszkóban, avagy rendszeresen meg tudja vásárolni a legújabb okostelefont!


Amúgy a kérdező is mehetne, de a szüleinek ez nem opció.

Lemennek egy "gagyi helyre" aminek az árából a tengerre is mehetnének.

2017. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
nem elek alternativ univerzumban, sok olyat lattam akinek nincs penze de azert a napi doboz cigi siman elmegy fejenkent, errol ennyit
2017. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülőkkel összesen 5ször mentünk nyaralni. Ebből az első 2re nem emlékszek mert kicsi voltam, a harmadik az valami tóparton volt egy céges nyaralóban amit apám olcsón kitudott bérelni, a 4. is ott volt egy másik nyaralóban és az 5. 2007-ben volt egy termál furdőnél. 0 külföldi út.

2016-ban voltam először külföldön ha nem számoljuk azt hogy párszor átmentem a határon és pár óra múlva mentem is haza. Ezen a külföldi utamon egyedül voltam.

Tuti vannak olyan családok akik soha nem mennek el nyaralni.


Én veled ellentétben nem voltam még se horvátban, se görögben.

Beszélj a barátaiddal, gyűjtsetek pénzt és eltudtok menni nyáron együtt pl olaszországba.

2017. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!