Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha rövid az átszállási idő...

Ha rövid az átszállási idő tényleg nem fogják átrakni a bőröndömet a másik gépre?

Figyelt kérdés
Azt írják itt sokan hogy ha én el is érem a gépet, a csomagot biztosan nem fogják tudni átrakni. Ez igaz?
2017. ápr. 19. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam így, mexikóvárosi átszállással utaztam Guadalajarába. Papíron bőven elég lett volna az idő átszállni (kb. 2 óra), azonban az érkező gép sokat késett, így én még futva éppen elértem a csatlakozást, de a csomagom már nem. Érkezéskor amikor nem jelent meg a futószalagon, bementem az ügyfélszolgálatra, ahol felvették az adataimat, kértek egy címet, ahova küldhetik, és kaptam róla papírt. Másnap délelőtt kihozták a csomagomat, és a papír ellenében megkaptam.

Egy jótanács: tiszta fehérneműt és nélkülözhetetlen cuccokat (persze folyadékokat kivéve) tegyél a felvitt táskádba!

2017. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt gondom, bármilyen rövid volt is az átszállás, a csomag is mindig átért.
2017. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem annyira az atszallasi idotol fugg, kb barmikor megtortenhet. Pl. a legi tarsasagoknak szoktak lenni szerzodeseik futar cegekkel, amelyeknek a "csomagjaik" prioritast elvesnek, ha egy napra tortenetesen tobb futaros csomag lenne, megtortenhet, hogy utasoknak mar nem fer fel a csomagja. Vagy a nagy pakolaszat kozben eltevesztenek valamit.


Mar sok ismerosommel megtortent, nehany esetben csak par hetre ra kuldte utana a legitarsasag, ezert alap, hogy:

1. a fontos dolgokat (iratok, penz, 1 szett alsonemu) kezi poggyaszba rakjuk.

2. a becsekkot borondokre rairjuk, hogy mettol-meddig hol fogunk tartozkodni.

2017. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Norman Bates ***** válasza:

Mi epp nyaralunk, 1 ora volt atszallasra, a masodik gep kapuzarasa elott 10 perccel landolt a kesessel erkezo elso gep es megis atkerult a csomagunk es megvartak minket. Ki volt irva h gate closed, odaertunk ezutan 10 perccel, kerdeztek honnan jovunk mondtuk h elozo geprol es beengedtek.

Turkish akrlines (elso geprol vagy 20-an min atszalltak, gondolom olcsobb volt ejjel egykor varniuk 20 percet, mint elszallasolni ennyi embert a napkozben indulo kovi jaratig)

2017. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Áttették a csomagot, az átszállást is bőven elértem.
2017. máj. 7. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!