Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi légitársaságokról?

Figyelt kérdés

Emirates

Qatar Airways

Etihad

Qantas

Singapore Airlines

Garuda Indonesia


2017. ápr. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ethiaddal és Qantassal repültem már. Az Ethiaddal nagyon jó volt utazni, csak kicsit macerás, hogy Air Berlinnel repültem Abi-Dhabiba, ott meg rengeteg gond volt. Csomagokkal többen is megjárták már az ismerőseim közül, az egyiknek túlsúlyos volt a csomagja, ki akarta fizetni, de nagyon erőlteték, hogy inkább dobja ki a felesleges cuccait. A másik ismerősöm pedig oda és vissza is később kapta meg a csomagját (itt is Berlinben voltak gondok). Viszont jó a szorakoztató rendszer, még a turista osztály is viszonylag kényelmes, jó a kiszolgálás. Érdekes még, hogy ima is van (nagyon rövid) indulás előtt. Összeségében nagyon ajánlom.

Qantas nekem nem jött be, igaz csak belföldi járaton voltam, de rengeteg gond volt. A gépek régiek, semmi nem működött, idős, szakmájukat megunt személyzet. Becsekkolásnál egyszer nem kaptunk egymás mellé jegyet a párommal. Megpróbáltuk átcserélni, volt olyan, hogy beáltunk a sorba, elküldtek minket, hogy ilyet nem csinálnak. Kicsit később meg másik pultnál megcsinálták a cserét. Nem egy nagy dolog, de sokan gyerekkel utaztak és jártak így. Automatáknál kell becsekkolni, ott meg valamiért nem adott egymás mellé jegyeket. Sokan voltak idegesek ez miatt, az meg mindig lehangoló ha sok mérges utas van. De remélem, hogy ez csak belföldi járatokon van így és már javították a hibát. Szerintem drága is, Emirates, Ethiad, Cathay általában olcsóbb Ausztráliába, mint a Qantas

2017. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

olybá tűnik a kérdésed alapján, mintha gyermekkorodban picit ritkán cseréltek volna alattad pelenkát.

No jó, ez egyfajta pszichológiai jellemzése volt a feltett kérdésnek, a másik oldalon nem tudunk rólad semmit azon kívül, hogy kellően nagy egóval születtél, keveset utaztál, és azt gondolod, az egyébként minőségi cégekből neked a legeslegjobb kell.

2017. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: Mindenki magából indul ki.
2017. ápr. 21. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Etihaddal utaztam, minden perfekt volt. Árban, kiszolgálásban, tisztaságban. Amikor választani kell, mindig azt nézem, hová valósi az illető légitársaság... Olajban gazdag országokban rendszerint nem gond, hogy kicseréljenek egy-egy drága alkatrészt. De egy egyiptomi, román, csádi vagy pakisztáni légitársaság valszeg spórol ezen. Ez persze csak egy kritérium a sok közül.
2017. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
az osszes pont olyan mint az osszes tobbi, ezeken sem fogjak kinyalni a valagat, barmelyik legitarsasag jo amelyik elvisz oda ahova menni akarsz, nekem eddig legjobban az iran aseman tetszett, tok csaladias hangulat, vegig nyitort pilotafulke ajto
2017. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az indonesiait nem ismerem, és igazán nem is hallottam még.


De a többi a viklág legjobb és legnagyobb légitársaságai. Van több felmérés is világ szinvonalú és az elsö 4 álatlában az elsö helyeken végez.

Èn emiratessel utaztam ezekböl. Nekem elég nagy elvárásom volt, mivel évek óta a világ elsö légitársasága...

De elájulva nem volta töle.

Mint mindig normál túrista részen voltam velük átszálással, kisgyerekkel... Elötte már repültem conodrral(fapadosabb), BA, Malévval, Lufthansaval, Ès több fapadossal.

Szóval az emirates nem volt rossz, de nagyobb elvárásom volt velük.

Ami rossz volt:

Kisgyerekkel mentünk és iszonyat fáradt volt a felszállás elött. Mindenhol elöre engedik a kisgyerekeseket a beszállásnál, de itt vissza küldtek minket, pedig az elsö osztály vagy kintröl limuzinból ment fel, vagy külön alagúton, vagy is nem zavartunk volna senkit sem...

A másik, hogy az átszállás után rögtön elaludt a gyerek az ölembe, és mivel terhes voltam már kértem öket, hogy a két ételböl ne a körriset tegyék félre. Míg férjem megvacsorázott, gondoltam tesznek egy sima csirkés cuccot félre. Erre mikor végre enni tudtam oda hozták a borzasztó körris cuccot, amiböl semmit nem tudtam enni... Igazából az étel nem volt jobb mint más gépeken, a hely sem volt nagyobb, a gépen csak a gyerek kapott bármit is, más utasok se fogkrémet, se szemellenzöt semmit nem kaptak...

Ami miatt azért jó volt:

a gyerek lepisilt és a sztyuik szereztek nekem az elsö osztályról pizsamát(ami olyan volt mint egy melegitö nadrág). A sztyuik igazán nagyon kedvesek voltak a gyerekemmel. Csináltak rólunk ajándék képeket. Ès a gyerek ezer féle játékot kapott...


De összeségében nem érzetem jobbnak mint egy másik légitársaság.

Tavaly Airberlinnel utaztunk 10 órát, és náluk ehetö ételek voltak és igazán meg voltam velük elégedve...

2017. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A singapore Airlines szuper volt, csak dícsérni tudom. Az arabok is nagyon próbálják odatenni magukat, de arabok, és ez sajnos sok mindenre negatívan nyomja rá a bélyegét. És ezeken szerintem nem is akarnak változtatni. Persze még mindíg milliószor jobbak mint a fapadosok.
2017. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!