Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen ételt lehet vinni...

Milyen ételt lehet vinni kézipoggyászban ami nem számít folyadéknak?

Figyelt kérdés

Hosszú útra megyek és csak kézit viszek magammal.

Tudom lehet venni a gépen is de nem szeretem a repülős kaját, leszállás után pedig indulok tovább rögtön.

Esetleg egy szelet csirkemell rizzsel vagy salátával mehet? Vagy szendvics? De az meg a vaj miatt necces, nem?


2017. ápr. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha tenyleg olyan hosszu utra mesz, akkor a gepen kotelesek ingyen etkezest biztositani. Ha meg 2-3-4-5 ora, akkor siman vihetsz fel valamit. Nem fogjak a vaj miatt elvenni a szendvicsedet :D.
2017. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hosszútávú utakon még a fapadosabb társaságok is adnak alapból enni.

A közép és rövidtávon nem adnak. De oda tényleg felesleges egy egész ebédet berittyenteni...

Egy szendvicset simán felvihetsz, és talán nem fogsz éhen halni egy 2-4 órás úton...


Egyébként én kisgyerekekkel utazom mindig, és ami alapból van nálunk az ropi és perec, és keksz. Habár én csak krém mentest viszek mert a gyerekek kikenik amúgy magukat.

2017. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Méghogy adnak enni. A Norwegian transzatlanti útján ha nem foglalod le előre (és nem fizetsz előre) akkor nem lesz kajád egyáltalán az akár tízórás úton, ilyen-olyan snackkel próbálhatsz túlélni sem olcsó nem lesz sem kellemes.


Kérdező, [link] itt van egy szép nagy lista, szendvics mehet. Igen, egy csomó folyadékra igaz hogy önmagában nem mehet de a kenyér az olyan mágia, hogy ha rákened, akkor már nem is veszélyes. Az egész egy vicc.

2017. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wizz gépre többször felvittem már szendvicset, volt hogy hatot. Senki nem szólt érte.
2017. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!