Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tűsarkú cipőt engedik felvinni...

Tűsarkú cipőt engedik felvinni a repülőre kézipoggyászban vagy problémázni fognak miatta?

Figyelt kérdés

12 cm-es.

Ha nem engedik lehet olyat hogy felveszem a biztonsági ellenőrzés idejére és utána átveszem? Nem lesz feladottam, kérlek ne írjátok hogy tegyem oda.


2017. ápr. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem mondanak rá. Nem is értem, miért merült ez fel.
2017. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a Bond filmekbe való ahol kihegyeznek egy tűsarkú cipőt és azzal döfnek le valakit. A való életben nem számít fegyvernek.
2017. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legegyszerubb ha abban utazol, mert rengeteg helyet foglal a kezipoggyaszban.
2017. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki tűsarkúban (és bármilyen magassarkú, vagy vastag talpú cipőben) megy az ellenőrzésre, azzal úgyis levetetik a cipőt, felteszik a kézipoggyászok kőzé és ott világítják át. Azt nézik meg, hogy a talp vagy a sarok belsejében nincs-e semmi elrejtve. Ezért pont az a legegyszerűbb, ha a tűsarkúdat a kézipoggyászba teszed, és balerinában mész az ellenőrzésre, azt biztos nem vetetik le. Inkább utána vedd át a tűsarkút, hogy több hely maradjon a csomagodban, ha mondjuk vásárolnál valamit.
2017. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!