Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülésnél el lehet kerülni...

Repülésnél el lehet kerülni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Repülővel szeretnénk menni nyaralni, de édesanyukám nem mer. Azzal van a probléma, hogy nem szereti,nem bírja a gyomorban azt a fura érzést. Nem tudom, hogy hívják, de szerintem tudjátok mire gondolok. El lehet kerülni valahogy azt az érzést? Esetleg van valami megoldás rá? Mennyire érezhető? Fel\le szállásánál is van ilyen érzés, mennyi ideig?


Köszönöm.



2017. ápr. 23. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tabletta.
2017. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Milyen tabletta?
2017. ápr. 23. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam érezni semmit a gyomromban, de ha valaki érez valamit, az szerintem felszálláskor lehetséges 1-2 percig.
2017. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is max fel- és leszállásnál lehet ilyet érezni, utána elmúlik :)
2017. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor repültem már, de semmit sem szoktam érezni a hasamban. Fel- és leszállásnál a fülem szokott picit dugulni. Mást nem szoktam érezni.

Anyukád rosszul van? Mint ahogy szoktak buszozáskor, autózáskor? Akkor hányingerre kell gyógyszert bevennie.

2017. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én ejtőernyőztem,tehát csak a felszállásról tudok nyilatkozni :)))

Igaz "csak" 8 ugrásom volt,meg ki is volt nyitva velem szemben a gép ajtaja,ahogy ültem a gépen,de Én sem éreztem azt amiről írsz.

2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En akkor erzek valamit a gyomromban, amikor az atlagosnal picit gyorsabban valtozik a repulesi magassag. De ez kb. 10-20 masodperc. Ennyi erovel, akkor anyukad liftezni se szokott? Ott ugyanezt lehet erezni 3-4 emelet magassagtol.
2017. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Akkor lehet rábeszélem.

Azt az érzész nem birja, ami akkor van pl amikor autóval egy dombon hirtelen,gyorsan mész le. De ezek szerint az hamar elmúlik, vagy nincs is

2017. ápr. 23. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó a dedalon, de az álmosít és a B6 vitamin is. Ha könnyen és gyakran van rosszul inkább a dedalont javaslom. Azt felszállás előtt kb. fél órával érdemes bevenni.
2017. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!