Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnel hogy legyen a nevem?

Wizzairnel hogy legyen a nevem?

Figyelt kérdés

Évek óta van WizzAir regisztrációm, van Discount Klubtagságom is.

Most megváltozott a vezetéknevem férjezette kötőjelesen, de a nevet nem lehet átírni a profilban. Jegyet szeretnék ma foglalni de akkor a lánykori nevem lesz így rajta de mire utazunk az új szemèlyin meg már a férjezett. Mit csináljak?


2017. ápr. 26. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Személyin rajta van a lánykori név is amúgy.
2017. ápr. 26. 12:34
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy vigyem magammal a házassági anyakönyvi kivonatot?
2017. ápr. 26. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az a név legyen, ami az igazolványon is.

A regisztrációt kell ehhez igazítani, nem a foglalásodat.

A klubtagságos nevedet - gondolom - ügyfélszolgálaton el tudod intézni, hogy átírják.

2017. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na itt a gond..

Emailre azt írja, hogy 30 nap kb mirr válaszolnak, az soká van, most akarok foglalni.

Telefonon meg nem tudom merjek e probálkozni, a 250 ft/perc nem is olyan ijesztő de a +20 euró felszámolása erre-arra meg ilyenek. Hát nem tudom.


De vicces, a nememet megváltoztathatom bármikor, hogy nő/férfi, de a nevet nem lehet. Érdekes elgondolás.


De közben olvastam valami olyat, hogy házassági anyakönyvit ha beküldöm valahova díjmentesen módosítják a nevet a jegyen,akkor inkább ez lesz, csak ki kell nyomozni hova kell küldeni :)

2017. ápr. 26. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha viszed a házassági anyakönyvi kivonatot, ráadásul a leánykori név is rajta van a személyin, akkor szerintem nem lesz gond. Legalábbis ezt így el szokták fogadni, hogy éppen kifogsz-e valami ütődöttet, azt nem tudni...
2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!