Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnek utaltam foglalási...

Wizzairnek utaltam foglalási kód nélkül Beazonosítják, visszautalják, törlik, vagy mi lesz?

Figyelt kérdés

Repjegyet foglaltam interneten a wizzairnél, minden rendben is volt, a fizetési mód pedig átutalas volt.

Átutaltam nekik a repjegy árat, de csak utólag tudatosult, hogy a foglalastazonos8tó kódot nem adtam meg az utalás közlemény rovatában.

A bankszámla annak a nevén van, aki nevére a foglalás ment.

Járt már így valaki?

Mi a teendő?

A callcentert csak későn tudtam hívni, senki nem vette fel.

A foglalás viszont törlődik ha 24 órán belül nem ér oda a pénz.

Ergo. Küldtem nekik pénzt, de tör(ö)l(het)ik a foglalásom.

Minden választ előre is köszönök.



2017. ápr. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen tapasztalatom nincsen, mert a mi családunkban mindenkinek van legalább egy bankkártyája, és eszünkbe nem jutna átutalással bármit is vásárolni, de egészen biztos lehetsz, hogy senki nem fog nekilátni keresgélni a Wizzairnél, te mi a fenére utaltál.

Ezt nem is tehetik meg. Visszaküldik a pénzt.

Te meg szerezz be egy tisztességes bankkártyát.

2017. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Náluk voltam call centeres, hívd őket továbbra is és meg fogják oldani!:) Próbáld egy kicsit később(úgy tudom magyar vonal még most is 0-24ben megy).
2017. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem jutna eszembe semmit átutalással fizetni, amit lehet bankkártyával is. Sokan félnek a netes bankkártyás fizetéstől, pedig sokkal biztonságosabb, mint az átutalás. Ha bármi gond van, pl. nem kapod meg a terméket vagy szolgáltatást, amit kifizettél, a bank visszautalja a pénzed, és ő pereskedik tovább. Egyszer (kb. 3 és fél éve) tabletet akartam venni a neten egy csaló weblapján. Akik átutalással fizették, még most is pereskednek a pénzükért, nekem két hét alatt visszautalta a bank a pénzt, amit kártyával kifizettem.
2017. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszautalják a pénzt, a foglalásod meg törlik.


Én se fizetnék sehol előre utalással, de még bankkártyával se.


Hasitasi nem kér kódot:D

Igen én vagyok olyan kényelmes, hogy elmegyek a kedvenc utazási irodámba, ahol kemény 3 eurós foglalási díjért cserébe, lefoglalják/megveszik nekem a jegyet.

2017. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!