Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air a repjegy vásárlása...

Wizz Air a repjegy vásárlása után az ÁFÁS számlát mikor küldi e-mailben?

Figyelt kérdés

Eddig pár alkalommal repültem velük csak és emlékeim szerint mindig a foglalást követő munkanapon automatikusan küldték a számlát e-mailben.


Most szombaton foglaltam, vasárnap repültem és még nem jött a számla, pedig szükségem lenne rá. Várjak türelmesen, vagy mit tegyek?


Nálatok mostanában mennyi idő alatt érkezett meg a számla, egy nap, vagy változtattak és több napba is beletelik mire maguktól küldik? Vagy esetleg már nem is küldik automatikusan? Én utoljára tavaly ősszel repültem velük, akkor még küldték 1 nap alatt.



2017. máj. 30. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl. 03.01-i foglalásról 03.04-én kaptam számlát, de hozzáteszem nem áfásat, mivel a repjegy áfamentes.
2017. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván igazad van, nulla százalék az ÁFA tartalma, de attól még a köznyelvben ÁFÁS számlának szokták hívni.


Szóval ezek szerint mostanában több nap is lehet. Köszi az infót, akkor várnom kell még.

2017. máj. 30. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Most soká, 8 nappal foglalás után.
2017. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!