Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi idő egy Magyarország-Pá...

Mennyi idő egy Magyarország-Párizs út?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2 ora kb. repulovel.
2017. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyalog? Kb 1 hónap (de akkor szinte megállás nélkül sétálsz)

Autóval? 1-1,5 nap nem széthajkurászva az autót (néhány pihenővel, épp csak egy kávé-cigi-budi lerendezésére)

Repülővel 2 óra

2017. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biciklivel úgy 1 hét, azt az előző kihagyta.
2017. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ha a kategóriát is figyelembe veszitek, elég egyértelmű, hogy a repülőút hosszára kíváncsi a kérdező. Ami egyébként két óra.
2017. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Autóval? 1-1,5 nap nem széthajkurászva az autót"


Már hogy lenne 1,5 nap? Párizs közúton 1500km, amit még megállásokkal is 15 óra alatt teljesíteni lehet, végig van autópálya.

2017. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Számold, hogy valószínűleg nem tudsz ÁTLAGBAN 100 km/h-t nyomni, mert az ideálishoz képest kissmillió meg egy dolog beleszarhat a levesedbe.

Ha full tankkal indulsz neki, akkor is legalább 1szer meg kell állni tankolni (ha pályán nyomd, lehet, hogy kétszer is), nem biztos, hogy azonnal tudsz tankolni, lehet sorba kell állnod.

Lehet dugó az autópályán, vagy bárhol. Lehet egy baleset, terelés, útzár, ami miatt át kell értékelned a menetidőt. Így igen, elméletben le lehet 15 óra alatt nyomni, de ha csak nem árufuvarozásról, és "tegnapra legyél ott"-ról van szó, akkor érdemes bőven számolni. Itt akkor belevettem azt is, hogy nem vegyunk egyformák. Én préselem neki, ha nem számít a fogyasztás. Ha 130-al lehet menni, én nyomom 140-nel (nem hiányzik a bírság), németben meg, ahol lehet, ott 180-200-al, ha bírja a vas. Arról nem beszélve, hogy ismerem magam, ha arról van szó, akkor egy seggel, csak kávé-wc-cigi megállásokkal (nem füstölöm és szarom össze az autót, bocs) levezetek ha kell Magyarországról akár Portugáliába is. Átlagban, egy kényelmes, nem "rush-olós" utazáshoz érdemes 1-1,5 nappal számolni Párizsig.

2017. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a kategóriát még soha nem néztem, de szerintem anélkül is lehet tudni, miről van szó. :)
2017. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

6-os, ha nem állsz meg cigizni akkor előbb ott vagy, mert akkor wc-re is kevesebbszer kell megálnod :)


nettó 1,5 - 2 óra minden Európában én így számolok (Bécsbe nem repülők:) + amivel előbb kimész a reptérre.

2017. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!