Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi pénz jár vissza, ha...

Mennyi pénz jár vissza, ha nem váltod be a repülőjegyedet?

Figyelt kérdés

A Wizzair oldalán olvastam,hogyha nem váltod be a jegyed, vagy lekésed a csekkolást,vagy nem jelensz meg a repülőn, teszem azt betegség miatt, vagy mert tényleg lekésted a gépet ?!

Azt írják vissza utalják a pénzt a számládra. Ez esetben a jegy ár hány %-át?



2017. jún. 22. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lekesed a geped, akkor egesz pontosan nulla forint. Betegseg eseten talan igazolassal atirjak neked masik datumra. Penzt wizzairtol vissza ne varj.
2017. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi.
2017. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy átverés?
2017. jún. 22. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért járna vissza pénz? A repülő elment. Neked meg foglalták a helyet.
2017. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegség vagy közvetlen hozzátartozó halála esetén (ha ez az indulás előtti 30 napban belül történik) jár kompenzáció. Azért, mert lekésed a járatot, nyilván nem, de ilyen soha nem is volt, szerintem valamit nagyon félreolvastál.
2017. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan szakma van a világban, ahol ha lefoglalsz és kifizetsz egy szolgáltatást, majd nem jelensz meg, elúszott a pénzed.

Gondolom ismerős példa a mozi- és színházjegy vásárlás vagy a szállodaipar.

Eszedbe nem jutna a mozinál reklamálni, mert neked más programod lett arra az estére.

Nos, a légitársaságok is így működnek, csak a repülőn másképp vannak a székek elhelyezve.

2017. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor valamit nagyon félre értettem.
2017. jún. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!