Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air, Mi van ha pár...

Wizz Air, Mi van ha pár centivel nagyobb a kézipoggyászom? Mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Wizzair-el elsőnek repülök.

Van egy kis bőröndöm, eddig mindig azt használtam jet2-n.

Viszont 8 centivel meghaladja a wizzair méreteit. (Nem is értem miért kisebb náluk a csomagméret)

Mennyi baj lehet a 8cm miatt?

Előszedtem egy másik táskát, az alapból pont akkora mint a megengedett, viszont ilyen vászon féle és ha megvan tömve, akkor az is pár centivel nagyobb.

Mennyire kell erre rástresszelni? Vagy keressek olyan táskát, ami megtömve se haladja meg?

Felhívni nem akartam emiatt őket mert nem magyar számom van, így elég drága lenne.

Előre is köszi :)


(Nem tudja valaki, videókártyát lehet szállítani egymagában kézipoggyászban?)



2017. jún. 24. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon komolyan veszik, hiszen ez is egy bevételi forrás nekik, hogy feladatják veled plusz pénzért a túlméretes csomagot
2017. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 cm nem kicsi különbsèg. Nagyon rà kell stresszelni amùgy igen. 1cm-èrt is büntetnek, nem véletlen van megadva a mèret. Nem viccből ìrjàk le.
2017. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Elfogadtad a feltételeket. Tudod mivel utazhatsz, aztán idejössz okoskodni +8 centivel, hátha valaki azt mondja neked, igen, vidd fel nyugodtan???

Sírás lesz a vége.

2017. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es, 2-es :)

De mit tudok neki csinálni ha vászonból van ez az oldaltáska, és ha nincs benne semmi akkor centire minden oldalán pont jó. Viszont ha épp nem "úgy áll", akkor már nagyobb egy centivel mert kidudorodik...

Vagy ha mérik, csak odamegyek és megigazítom, úgy elfogadják?:D

2017. jún. 24. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele tudod tenni a keretbe, akkor jó, gondolom annyira azért rugalmas az a vászontáska.
2017. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. De belekell méregetni ilyen keretbe? Nem is tudtam. Jet2-nél sose láttam ilyet. Latszik a wizzair magyar cég... 😅
2017. jún. 24. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fapados mèreti, ha feltűnően nagynak tűnik. A jet2 is, ryanair, easyjet is. Egyàltalàn nem a wizz az ilyen.
2017. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

"Latszik a wizzair magyar cég... 😅"

Ugyanilyen alapon lehetne altalanositani, hogy latszik, hogy a kerdezo magyar, hisz mas ember lehet hogy valasztana egy olyan tarsasagot, amely megfelel az igenyeinek, netalan bevallalna hogy fizet x ezer forintot azert, hogy biztosan elferjen a csomagja.

2017. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Likvid van.
2017. jún. 25. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!