Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elősször fogok repülni, mit...

Elősször fogok repülni, mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavarodtam. Ryanair -rel repülök. Online az appon keresztül csekkoltam és megkaptam a beszállókártyám. Azt kell csak magammal vinnem? Hol ellenőrzik a csomagom méretét?(csak kézipoggyász)

Ne szedjétek le a fejem elősször repülök.



2017. júl. 11. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

De nem ma használod először a gyakorit, ugye?? Mert 1 millió ilyen kérdés van és 1 millió válasz is.

De röviden

kell az útlevél / vagy személyi

2017. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bud.hu - tessek, itt infot is kapsz es az onallo olvasast is gyakorolod.
2017. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga Ryanair és a ferihegyet nem nagyon ismerem, mert leginkább frankfurtból repülök.


De ha van beszállókártyád és csak kézi csomag akkor elbucsuzol a családtól, és mész a biztonsági ellenörzéshez. Itt átvilágítanak, ide már csak érvényes beszállókártyával mehetsz. Legtöbb helyen még a cipöt is levetetik...Itt méretet nem néznek, csak azt mi van benne.


Majd megkeresed a kapudat és ott mikor mondják, hogy beszállás akkor néznek rá a kézidre, és ha nagynak ítélik, akkor megmérik és elvitetik a csomagtérbe...

2017. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, első repülés előtt is, illetve gyakorikérdések kérdésfeltevés előtt is guglizol előtte.

Tudod, ott a telefonon, amit többnyire az órán nyomkodsz.

2017. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.válaszoló köszönöm.
2017. júl. 13. 09:09
 6/6 anonim válasza:
Bocsi a kérdésért de mikor repülsz és merre? :D Én is most fogok repülni először na meg egyedül :D
2017. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!