Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki le tudná írni hogyan...

Valaki le tudná írni hogyan történik a repülés menetrendje onnantól hogy megérkezek a repülőtérre? És mennyi idővel a felszállás előtt érdemes ott lenni? És váltásnál hogy van?

Figyelt kérdés
Életemben először repülök és nem szeretném lekésni a gépeket. Kiskorúként egyedül repülni elég ilyesztő és nem szeretnék semmit elcseszni. Interneten már lefoglaltam a jegyet, azt el kell venni valahonnan vagy ha az igazoló e-mailt kinyomtatom az elég?

2017. júl. 30. 08:33
 1/2 anonim válasza:
100%
Két órával a felszállás előtt legyél a reptéren, ha becsekkoltal online akkor letoltod telefonodra a beszállókartyat amit emailbe kuldtek, ha nem csekkolsz online akkor bemész reptér indulási oldalára (nézd meg a légitársaság amivel mész melyik terminalrol indul) megkeresed a legitatsasag pultjat beallsz a sorba ha odaérsz oraadod a személyidet, megkérdezik hol akarsz ülni, ha van csomagod lemerik és elviszi a szalag.. megkapod a beszallokartyat (boarding pass) elmész a biztonsági ellenorzeshez (megfogod találni), nem lehet nálad folyadék Max 10x 100ml egy átlátszó tasakba, meg ugye szurovago eszköz de ezt gondolom tudod.. vegyél le mindent övet karkotot napszemuveget pénzt a zsebedbol, telefont.. Atmesz rajta ha minden oké akkor mehetsz ha besipolsz akkor ilyen szerkezettel atvizsgalnak.. utána kimész a tranzitba, ott van sok bolt, nézed a képernyőt hogy mikor nyílik a kapud és hol, ha kiirjak akkor elindulsz oda... fogod látni ott is beallsz a sorba, odaadod a beszallot meg a szemelyid utána mész fel repcsire csovon vagy rosszabb esetbe busszal kivisznek.. ennyi lenne...amúgy én is most utaztam először egyedül 15 évesen és át is kellett szállnom Németországba..Jó repülést. Ha van kérdésed írj csak privatban:)
2017. júl. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fapados, akkor mindenképpen legyen vagy kinyomtatva a beszállókártyád, vagy a telefonodon elektronikus formában (wizzairnél lehet ilyet, többinél nem tudom).
2017. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!