Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Rossz helyre küldték a poggyás...

Rossz helyre küldték a poggyászomat! Ugye meg fog kerülni?

Figyelt kérdés

Budapest helyett kolozsvárra küldték valószínűleg. amikor ráragasztották a címkét én rá 1 percre észre vettem hogy valami nem stimmel nincs rajta hogy budapest. visszamentem rögtön de addigra már a szalagon kigurult a bőrönd. azt mondták ráragasztják a jó címkét de én tudtam hogy nem így lesz. Pestre sajnos nem érkezett meg, elmondtam hogy mi történt és mondták hogy majd értesítenek ha meglesz és küldik a megadott címre.

Volt már valakivel hasonló? előfordul az ilyen? a bőrönd hátuljára rá volt írva a nevem a címet és a számom. talán ez ad reményt hogy megtalálják :((((


2017. aug. 1. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon nagyon kicsi rá az esély, hogy találsz itt másvalakit, akinek szintén Kolozsvárt írtak a címkéjére Budapest helyett, majd mikor kigurult a bőröndje, észreveszi és elmondja az esetet, majd ír róla egy kérdést a gyakorikérdésekre.

De most már kíváncsian várom, hátha más is épp így járt.

2017. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Mivel vonalkód van rajta, nem fog eltűnni a nagy kékségben. Visszakapod, nyugi.
2017. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ment már rossz helyre a bőröndöm. Másnap lehetett érte menni a reptérre. Harmadnap kiszállították volna házhoz.
2017. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rég kaptam az emailt h megtalálták és majd szállítják a címre amit megadtam amikor az eltünést jelentettem. Írták h már lekérték budapestre és várják a visszajelzést utana küldik
2017. aug. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!