Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit gondoltok a Tenerife-i...

Mit gondoltok a Tenerife-i légikatasztrófáról?

Figyelt kérdés
Arról, ami 1977-ben történt.

#repülő #Tenerife #Boeing 747 #Kanári- szigetek
2017. aug. 10. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez volt a legnagyobb "légi" katasztrófa. Borzalmas.

Úgy tudom, hogy több tényező is közrejátszott, de legfőképpen a rossz kommunikáció miatt történt az egész. Öröm az ürömben, hogy azt hiszem pont ennek az esetnek a kapcsán egységesítették a repülőtéri kommunikációt, hogy ne legyen a jövőben félreértés.

2017. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom az nem volt egy túl jó nap a repülés történetében......
2017. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mytravel ***** válasza:
96%
A holland kapitány (mellesleg akkor a KLM föpilótája) türelmetlenkedett, és meg lehet nézni mi lett a vége. Nem volt egyértelmü felszállási engedélye, de azért full gázt adott. A PAN AM ami szembe jött vele a kifutón meg benézte a kijáratot, de a ködben ami volt azt nem csodálom. Csak 10 mp kellet volna neki és már nem lett volna ott. Ez volt valóban a kiváltó oka azoknak a változásoknak amik a torony és a pilóták közti komunikációban történtek azóta. Valóban a legnagyobb légikatasztrófa a mai napig.
2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
AZ nagyon szép nap volt :) A szétszakadó holttestek látványa, nem rázott meg :D ellenkezőleg :D direkt néztem, jót nevettem, sőt beléjük is rúgtam. Nem.
2017. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem volt valami vicces :/
2017. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!