Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első utam repülővel - mit...

Első utam repülővel - mit lehet, mit nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára repülővel fogok utazni, és több minden nem világos számomra.

Azt írják, gyógyszert csak orvosi papírral együtt lehet fedélzetre vinni. Ez minden gyógyszerre érvényes? Refluxra szedek savcsökkentőt, menjek az orvoshoz igazolásért? És mi van a sima fejfájáscsillapítókkal, amik receptmentesek?

A másik, hogy bizonyos étrendkiegészítőt folyamatosan szednem kell (tőzegáfonya tablettát). Ezzel mi a helyzet, felvihető a repülőgépre?


Köszi a válaszokat előre is!


2017. aug. 14. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyikre sem kell semmilyen igazolás, senkit nem érdekelnek.
2017. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen venném azt a linket, amiből te azt olvastad ki, hogy gyógyszert csak orvosi papírral lehet a fedélzetre vinni.

Addig is küldök neked egy másikat. [link]

2017. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyar elejen repultem ide Amerikaba, egy csomo magyar gyogyszert hoztam(hosszabb idore jottem). Senkisem kerdezte meg, hogy vesegyulladasra, vagy csak nathara hoztam-e oket.
2017. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Országtól függ, a tőzegáfonyád például senkit nem fog érdekelni, de pl. az Emírségekbe simán nem lehet engedély nélkül bevinni olyan gyógyszereket, amiket itthon orvos ír fel. Európán belül senkit nem fog zavarni.
2017. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!