Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mini utazo spray-s dezodort...

Mini utazo spray-s dezodort fel lehet vinni kezipoggyaszban?

Figyelt kérdés
A 20x20-cmes tasakba tenném, csak nem tudom a spray valtozat viheto-e, vagy csak golyos. Wizzairrol van szo. Kerlek tenyleg olyanok irjanak, akiknek van tapasztalatuk vagy biztosan tudjak, mert nagyon sok oldlat néztem és mindenhol mást irnak!
2017. szept. 25. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Parfümöt mindig viszek, az is spray, sosem szóltak még érte. Amúgy meg nincs veszítenivalód, legrosszabb esetben veszel magadnak egy dezodort a célországban.
2017. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vittem már, nem volt gond.
2017. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második, az is hajtogazas volt?
2017. szept. 25. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként hajtógázas borotvahabot viszek rendszeresen. Semmi gond nincs vele. Lényeg, hogy <100 ml-es kiszerelés legyen és átlátszó, visszazárható műanyag tasakba tedd a biztonsági ellenőrzéshez (azaz célszerűen indulás előtt otthon).

Nem légitársaság-függő, az utasbiztonsági előírások egységesek. Az utasbiztonsági ellenőrzéskor nem foglalkoznak vele, hogy melyik légitársasággal utazol.

2017. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Bud.hu - ezt kell nezni es ertelmezni, hogy itt mit irnak egyedul.
2017. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vittem már én is, eszembe se jutott, hogy nem lehetne.
2017. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, irtam, hogy a tasakba tenném. Olvastam a bud.hu-t, de nem volt leirva egyertelmuen. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2017. szept. 25. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megerositem! Lehet spray desodort kézipoggyászban vinni. Számtalanszor vittem. A lényeg, hogy 100 ml-nél több nem lehet!
2017. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!