Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az van hogy kint Londonba még...

Az van hogy kint Londonba még meg vettem vissza felé a jegyem és itthon valahogy elkeveredett elhagytam ilyenkor mit tehetek? El tudom intézni valahogy hogy újra ki nyomtassanak nekem egy jegyet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen jegy? Repulo, busz, vonat?

Repjegynel eselyes hogy a legitarsasag oldalara ha felmesz es bejelentkezel ujra ki tudod nyomtatni.

2017. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Repülőjegy Wizzair kint vettem Angliába egy utazási irodába de itthon elhagytam valahogy

És lehetséges e az hogy egy otthoni utazási irodába ki nyomtatják nekem újra?ha be megyek a személyimmel

2017. okt. 9. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megajandekozlak egy jo hirrel: kozel 10 eve nem letezik papiralapu repjegy, szoval nincs mit elhagynod. Ellenben, ha belepsz a wizzair oldalan a foglalasodba, akkor tobb mint valoszinu, hogy ki fogod tudni nyomtatni a boarding passodat ujra.
2017. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsod :))

És ha szeretnéd tudni már pedig nyomtatják a jegyet minden hónapba 1szer utazom repülővel és eddig mindig nyomtatótt repujeggyel utaztam :)

2017. okt. 9. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra értette, hogy az nem repülőjegy :) Már jó ideje csak beszállókártyát használunk meg egy foglalási kódot.
2017. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jo, akkor vegyuk at meg egyszer. Papiralapu repjegy, nem letezik. Egy PNR kodod van (pl. NART5Y) meg a vezetekneved. Ezzrl tudsz belepni a foglalasodba, ott pedig online check in, es annyi boarding passt nyomtatsz, amennyi elfer a hazban. De ez nem jegy.

A masik pedig, hogy konyorgom, ne vasarolj wizzair jegyeket utazasi irodanal, mert ennyo erovel az ablakon at dobalhatnad ki a penzt is. Ha ki tudtad irni ezt a kerdest, akkor minden kompetenciad es eszkozod meg van ahhoz, hogy immaron normalis aron vegyel egyedul jegyet.

2017. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF: az autokorrektet ki lehet kapcsolni, meg a nyelvet is at lehet allitani okosabb telefonokon (nem feltetlen magat a telefon nyelvet, hanem azt a nyelvet amin irsz, a billentyuzetkiosztast)


ON/ igen, az ugyfelek 99%-a hulye, es ez nem csak a bankokra igaz, viszont beloluk el a bank, es a bank adja a te fizetesed, es a sok barom nelkul nem lenne allasod. Mert ha a tobbseg nem lenne total analfabeta, akkor netbankot hasznalna vagy telebankot (mert eleve XXI. szazadban ki az aki bemegy plane munkaidoben mikor nem muszaj? eltalaltad, az.), akkor pedig nem kene annyi banki ugyintezo, csak tizedannyi, es joesellyel nem lenne munkad.

2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: bocsanat, egy masik kerdeshez ment volna.

Ehhez: belepsz a wizzair oldalan vagy a foglalasi kododdal vagy ha azt nem tudod, akkor nev, keresztnev, jarat ideje, stb alapjan is beazonosit, es ki tudod nyomtatni.

2017. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!