Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Itthon befóliazhatom a bőröndöt?

Itthon befóliazhatom a bőröndöt?

Figyelt kérdés
És mivel? Csak sima folpackkal? Ott már nem kell kinyitni? Nem néznek bele?
2017. jún. 24. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Befoliàzhatod, de teljesen felesleges. Ha akarjàk, ìgy is úgyia kinyitjàk. Nem is èrtem mièrt fóliàztat valaki manapsàg.
2017. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem szoktam ismételni azt, amit előttem már leírtak, de annyira fontos dolog, hogy én is elmondom.

Nem is értem, miért hiszi bárki is, hogy bármelyik fólia megvédi az értékeit.

De természetesen befóliázhatod.

2017. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát gondolom azért hogy annak nyoma van tehát látszik ha valaki felvágta/leszedte és belenyúlt. ismerősöm csak a szálláson vette észre hogy hiányzott a karton cigi stb.
2017. jún. 24. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már válaszoltál is a saját kérdésedre...
2017. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Engem az érdekelt volna hogy ha itthon megcsinalom a reptéren nem e bontatják ki hogy belenézzenek.
2017. jún. 25. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A reptéren átvilágítják, és ha szükséges bele is fognak nézni, azaz felnyitják.

A fóliázást meg pont arra találták ki, hogy egyértelmű legyen, ha kutattak a bőröndpakolók a bőröndödben.

Vagyis a hiányzó valamidet nem elvesztetted, nem ottfelejtetted, hanem szokás szerint ellopták.

2017. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!