Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőútra Daedalon-tabletta?

Repülőútra Daedalon-tabletta?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha az utastársam fél a repüléstől, hogy rosszul lesz?

Még sosem utazott repülővel. Daedalon-tabletta, vagy valamilyen más gyógyszer segíthet rajta?



2017. okt. 13. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Segíthet a daedalon, de ha fél, akkor enyhe nyugtató többet ér. De a kettőt ne szedje, én egyszer bevettem, teljes KO lettem tőle. Azóta semmit sem veszek be ha repülővel utazom, innivaló és cukorka is megteszi.
2017. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Így van: fel és leszállás közben cukorka szopogatása (mi eukaliptuszosat vagy mentholosat szoktunk) teljesen megteszi. Se a füle nem fog bedugulni, se hányingere nem lesz. Ha esetleg mégis nagyon parázik, akkor a gép indulása előtt fél-1 órával vegye be a Daedalont.
2017. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem én is azt mondtam az első repülés előtt, hogy tuti rosszul leszek, begyűjtöttem 3 zacskót szükség esetére..... aztan nem volt semmi :).

Ennek ellenére vehet be daedalont vagy B6 vitamint indulás előtt.

2017. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Valaki elárulhatná, mi rossz tanács van a 2-es válaszban? Miért 54 %-os?
2017. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
#4 Ugyan én nem pontoztam le, de a Daedalon semmit nem fog segíteni a parázás ellen.
2017. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Kösz, akkor valóban az lehet az oka...Csakhogy félreérthető a kérdés: ugyanis nem a repüléstől fél a kérdező utastársa, hanem attól, hogy rosszul lesz:

"az utastársam fél a repüléstől, hogy rosszul lesz? "


Igen, valószínű, ezért lett lehúzva, köszi még egyszer :-)

2017. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A repüléstől is fél kicsit, meg külön attól is, hogy hányingere vagy fejfájása vagy ilyesmije lesz.

Szóval mindkét értelmezés helyes. :)

2017. okt. 14. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Tőlem zöldet kapott a kettes, és igaza is van, annyit még hozzátennék hogy a daedalon is lecsendesít, nyugtat.

#1-es voltam.

2017. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Én ugyanúgy féltem a repüléstél, kifelé bennem volt egy daedalon meg 2 szem növényi nyugtató, semmit nem ért, ugyanolyan rossz volt. Hazafele lehúztam előtte 2 felest és sokkal jobban élveztem. Nem törvényszerű hogy mindenkivel így van, én ezt tapasztaltam :) arra nagyon kell figyelni hogy fel és leszállásnál sokat nyeljetek, én ragóztam de nagyon pattogott és fajt a fülem, de lehet csak én vagyok ilyen peches repülés terén :D egyébként én is nagyon féltem, de nagy élmény, nem kellett volna.
2017. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!