Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit kell csinálni egy repülőté...

Mit kell csinálni egy repülőtéren? Még sosem voltam.

Figyelt kérdés
Ha online checkolok be, attól még oda kell menni a check-in pulthoz feladni a csomagokat vagy az máshol van?
2017. okt. 20. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van feladando borond akkor oda kell menni a check in pulthoz. Adnak beszallokartyat is ha nem tudtal nyomtatni otthon.
2017. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, és utána átmegyek a biztonsági ellenőrzésen, majd egy váróban leszek és ha kiírják hogy melyik kapuból indul a gépem, akkor odamegyek és kész?
2017. okt. 20. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. igen.
2017. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

En le szoktam adni a borondot, elkerem a beszallo kartyat (vagy ott a repteri kioskban kinyomtatom) es kimegyek a rokonokkal fecsegni a beszallas idopontjaig. Budapest nem nagy, keves a forgalom, amikor megkezdik a beszallast a gepbe, akkor szoktam atmenni a biztonsagi kapun es akkor mar tudom melyik kapuhoz kell menni es rogton oda veszem az iranyt. Ritkan latom a rokonokat, minel tobb idot szeretek veluk tolteni, es ha a borondom mar a gepen van, akkor ugysem indulnak el anelkul hogy ne mondanak be vagy haromszor a nevem a hangosba, de addigra ugyis odajutok a kapuhoz.


Nagy, forgalmas reptereken viszont nem kockaztatok, leadom a borondot, beszallokartya a kezben es irany a biztonsagi. Utana pedid a duty free boltban szokban bameszkodni indulasig.

2017. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne ugy csinald, mint az utolso.Foleg, ha kezdo utas vagy.:D Szoval idoben menj at a biztonsagin.

Egyebkent siman levesznek a listarol, ha van borondod es nem vagy ott egy ido utan.;)


Par dolog fugg attol is, hogy melyik legitarsasaggal utazol es milyen szolgaltatasokat valasztottal. Ha fapadossal utazol (pl Wizzair,Ryanair) es online check-int valasztottal, akkor online becsekkolsz es kinyomtatod a beszallokartyad. Ha vettel feladott poggyaszt akkor a repteren odamesz a pulthoz es feladod. Ha nincs akkor atmesz a biztonsagi ellenorzesen es a monitorokon nezed majd a kapuszamod es odamesz.

Ha nem fapadossal utazol akkor nem kell online csekkolni, ha nem akarsz.(vagy ha fapadossal mesz de repteri check-int vettel akkor sem kell otthon csinalni) Akkor odamesz a pulthoz ha van csomagod, ha nincs.:) es altalaban nem fapadosnal ingyen feladott poggyasz van, de ezeket ugyis latod, ha veszed a jegyed.

2017. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát!
2017. okt. 21. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Egész biztos hogy rákerestél erre itt? Mivel majdnem naponta teszik fel a kérdést.
2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kerestem rá. Miért? Tilos ugyanabban a témakörben kérdést kiírni?
2017. okt. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!