Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kinyomtattam a Raynair-es...

Kinyomtattam a Raynair-es beszállókártyámat először utazok akik utaztak vagy utaznak azok irjanak lehetőleg mi az a beszállókártyámon hogy Hivatkozás kettős pont és alá van írva ugye a kód mit jelent az?

Figyelt kérdés
mit jelent a neszálló kártyán a hivatkozás

2017. nov. 5. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a foglalás azonosítója.
2017. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bővebben:

[link]

2017. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor ezer százalék be vagyok csekkolva lehet nektek hülye kérdés de egyrészt nem utaztam és nem is én rendeztem a jegyem hanem Onlie hugom és nem szeretném a véletlenre bízni az utazásom egyébként van foglalt ülő helyem is ami nem kevés pénzbe került de ez nem függ össze a csekkolással vagy igen ?
2017. nov. 5. 17:04
 4/9 anonim válasza:
Összefügg: meg kell jelenjen a kinyomtatott repülőjegyen az ülőhely száma. (Pl.: 17A (bal oldaldt az ablak mellett a 17. sorban))
2017. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megvan az ablak szám 12F de a vonalkodos "jegyem" melett 4 oldalas egyébként van poggyász infó érkezési adatok illetve börönd paraméterek cm 40x40 tudjátok minden hivatalos dolog rajta van
2017. nov. 5. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy Ryanaires beszállókártya. Még hány kérdést fogsz róla feltenni?
2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amennyit akarok nem muszaly valaszolni !!!
2017. nov. 6. 05:13
 8/9 anonim ***** válasza:
muszáj
2017. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kinek mi a muszály döntse el saját maga kösz !!! Nem kértem senkit írjon ez az oldal arra jó hogy bármit és ahányszor te akarod megkérdezz ugx hogy tippli válaszolj annak akit te szívesem akarsz csá !!!
2017. nov. 7. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!