Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi az esélye, hogy pont...

Mennyi az esélye, hogy pont az a gép fog lezuhanni, amin én vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám szülinapomra vett egy repülőjegyet apukámhoz Los Angelesbe. Nagyon félek a repüléstől, de közben szeretném látni apukámat. Aki utazott már repülőn, az leírná a tapasztalatait?

2017. febr. 8. 14:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Vagy mennyi az eselye hogy bomba lesz rajta? Es ha lenne akkor van eselye hogy tuleljem?
2017. febr. 8. 14:27
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Az eddigi életedet hogy tudtad túlélni ennyi ésszel???
2017. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hat vegulis. Sajnalom hogy felek a repulestol, soha eletemben nem voltam meg. En kerek elnezest hogy felek bocs
2017. febr. 8. 14:31
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon kicsi rá az esély. Még ha valamilyen arab ország volna a kiindulópont, ahol a személyzet szimpatizáns lehet a bombaelhelyezéshez... de te nyilván Frankfurtban, Bécsben vagy az USA-ban fogsz átszállni, ahol ez kizárható.


Ráadásul ezek a repülőterek nagyon korszerűen felszereltek, a repülőgép is az lesz. Ez tovább csökkenti az amúgy sem nagy esélyt.


Nyugi, és élvezd a repülést!

2017. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
50% vagy lezuhan vagy nem, tovabbi 50% hogy bomba lesz rajta vag nem lesz, a ketto egyutt 100%, vagyis nem fogod tulelni
2017. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Marginális az esélye. A repülés egy sokszorosan túlbiztosított üzem és az utóbbi években megnyugtatóan kevés gép veszett oda. Ráadásul te nyilván a legerősebben kontrollált európai vagy egyesült államokbeli cégek egyikével fogsz repülni jól ellenőrzött repterek között.
2017. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha szerencséd van, akkor nem fog lezuhanni odafelé.

Viszont a hazafelé út az már nagyon kétséges...

2017. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Párszor repültem már. Sose volt semmi gond, olyan mi t a buszozás vagy vonatozás.

Elvileg nagyobb az esélye, hogy autóbalesetet szenvedsz mint hogy a repülő lezuhan.

Én nekem egyedül a fülfájás nehezítette meg. Vagy két napig süket voltam fél fülre, ugy bedugult :/

2017. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Berserker88 válasza:
44%
Sajnos 50-50, ha ketyegést hallasz, és sok a turbános akkor ott már kalap, kabát. A régi 737-esek szokása volt, hogy néha meghalt benne a hidraulika és nem lehetett irányítani, de elvileg ezt orvosolták. Bár abból kiindulva, hogy a 787-nek egyfolytában kigyulladtak az akkumulátorai akárhányszor megcsinálták már nem bíznék benne. Az Airbusoknál néha az autópilóta krepált be, mondjuk sokban hozzá járult, hogy nem mindig a checklist alapján jártak el a pilóták. A Ryanair híres a profi pilótáiról, néha odacsapkodják a gép farát fel illetve leszálláskor. Minden egybevéve semmi esélye nincs, hogy bajod essen. :)
2017. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
A lottóötös esélye sokkal nagyobb.
2017. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!