Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair biztonsági öv hossza?

Ryanair biztonsági öv hossza?

Figyelt kérdés
Milyen nagy csípőméretet ér körbe a ryanair biztonsági öve? (Normális válaszokat várok)
2017. nov. 15. 00:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1. Szöveg értelmezést ajánlanék mindenkinek, azt kérdeztem kb hány centi a biztonsági öv hossza, oda írtam hogy a csípő méret érdekel, nem kérdeztem hogy na, vajon hány cm lehet az ülés szélessége...

2. Te azonnal támadtál, holott én sehol sem írtam hogy kövér lennék (terhes vagyok mellesleg, ezért érdekel csak az öv hossza)

3. Tudtommal nem csak a kövér emberek izzadnak, attól hogy valaki kövér nem biztos hogy ápolatlan, szerintem a vékony emberek is izzadnak... SZERINTEM, de kitudja, lehet hogy a vékony emberek olyan különlegesen, tökéletes lények, hogy nem engedhetnek meg maguknak olyan alantas dolgot mint az izzadás...

4. Felesleges is leírni hogy toleránsnak kéne lennünk egymás felé, ha már itt a kövérségről van szó akkor gondolom még te is meghízhatsz, most biztos azt mondod hogy nem fogok, DE MEGESHET, elhízhatsz csakúgy de lehet hogy beteg leszel és azért hízol el...

Lehetne egymást csúfolni, igen kevés olyan ember van akin nem lehet fogást találni de azt gondolom valaki külsejével előjönni egy utolsó dolog, magát az embert minősíti, mert te elítélsz minden kövér embert hogy ők büdösek és szétfolynak, gondolom te tökéletes vagy, GOMDOLOM.


„Megbámulnak és durván elítélnek, miközben csak próbálok beilleszkedni egy olyan világba, amelyet nem az olyanok számára találtak ki, mint amilyen én vagyok. Mert ebben én mindig túlságosan nagy, túlságosan sok, túlságosan elfogadhatatlan vagyok.”


Belinkeltél egy olyan oldalt amivel öngólt rúgtál, miért? Mert ez egy olyan cikk ahol egy nő arról ír hogy mennyire szenved és ezek után még büszkén be is szólsz, nagyszerű ember vagy:D

2017. nov. 17. 23:07
 12/15 anonim ***** válasza:

ma 12:33

Akkor sem értek veled egyet. Azért mert túlsúlyos valaki nem kell diszkriminálni. Neki is joga van repülnie. Ezzel az erővel akkor bárki miatt lehet panaszt tenni, hogy a repülőjegy nekem is pénzbe került.

pl:

- sok embernek iszonyú büdös a lába, és ha leveszik a cipőt, öklendezel a szagtól

- a gyerekek sírnak, ordítanak, rohangálnak

. vannak akik olyan hangosan horkolnak, hogy a gép hangja cincogás mellettük

- amikor előveszik a kaját, és hangosan csámcsogva tud csak enni.

és még sorolhatnám.

Én átlagos súllyal rendelkezem, de engem is sok minden kiakaszt.

Ezért is megyek premium economy-n.

Életemben egyszer panaszkodtam csak, akkor is azért mert felengedtek egy drogos, ittas utast, ki az út során maga alá szart. Na én emiatt nem utazom turista osztályon.

2017. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Boldog babázást és az ilyen taplókkal ne is foglalkozz. Jó utazást neked/ nektek!
2017. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

> terhes vagyok mellesleg, ezért érdekel csak az öv hossza)


Szegény babó, az édesanyja nem tudja, hogy a pocak alatt kell az övet elvezetni.

2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pocakjan hanem a csipojen vezeti at. A csipoje miatt kerdezte az ovhosszot. Nezd vissza a valaszat
2017. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!