Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Reptereken a repülőig, vagy a...

Reptereken a repülőig, vagy a repülőtől hogy jut el az utas a főépületig?

Figyelt kérdés
Az utasokat busszal viszik a reptér területén? Csak mert láttam reptereket, ahol sok busz parkolt a reptér területén belül.

2017. dec. 11. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, busszal. Vagy az épület mellé áll be a repülő és akkor folyosón mész fel közvetlenül a gépre.
2017. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Meg persze van egy csomó olyan kisebb reptér is, ahol csak gyalogosan lehet a géphez jutni.
2017. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

busz

mozgójárda

"csáp" azaz kitolható folyosó a géphez

gyalog

2017. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki ott akarna buszt vezetni, ahhoz kell valamilyen plusz képzés? Vagy hol hirdetik az ilyen reptéri busz állásokat?
2017. dec. 11. 14:44
 5/9 anonim válasza:
41%
"Reptéri transzfer állások" így keress rá Google-n. :)
2017. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
asszem Lutonban metróforma is van
2017. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a reptéri transzferre gondoltam, az városból, vagy országból viszi a reptérre az embereket, konkrétan arra gondoltam, ami csak a reptér területén viszi az utasokat, ha van olyan
2017. dec. 11. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Én mondtam a metrót, de inkább Stansteden van, a leszállás után az visz be a vámhoz, van vagy 4 megállója
2017. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Több reptéren is van vonat, metró a terminálok között. Pl. Heathrow, Kuala Lumpur, Dubai stb.
2017. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!