Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehetséges spórolni a Wizzairn...

Lehetséges spórolni a Wizzairnél, ha cserélgetem a jegyem?

Figyelt kérdés

Mindig a WizzFlex jegyet veszem, amivel extra költség nélkül módosíthatom a jegyem.

Lehet módosítani, ekkor a két jegy közötti különbözetet kell megfizetni, vagy lehet visszautalni Wizzszámlára.

Most módosítottam, és 10.000 Ft volt a különbözet, de szerettem volna megvenni, hogy biztosan legyen jegyem.

Ha esetleg akkor utaltatom vissza ezt az új összeget a Wizz számlára, amikor lentebb mennek az árak és, ekkor vásárolok új jegyet, a Wizz számlás összeget meg később leutazom, ez lehetséges? Engedi a rendszer?

Tehát egy gépen tett foglalásom értékét visszautaltatom a Wizzszámlára, és ugyanarra a gépre készítek egy új foglalást, az előző értéket meg levásárolom egy későbbi útnál.


Számszerűen:

Vettem egy jegyet 01.10.-re 14.000 Ft-ért

Átcseréltem 01.03.-ra 10.000 Ft-ért így összesen 24.000 Ft-ba került az új jegy.

Ha lemenne a jegyek ára pl. 12.000 Ft-ra 01.03 napra, akkor visszakérek a Wizz számlára 24.000 Ft-ot, és megveszem az új jegyet 12.000-ért. A 24.000 Ft-ot pedig felhasználom majd később.



2017. dec. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Spórolni... ez annyira nyomorúságos
2017. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel nem, mivel akkor mindenki jegyűzérkedne.
2017. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már az is sokat segítene, ha megtanulnád a japánoktól az elsőre jót technikát. Nem kell neked bűvészkedned meg cserélgetned pénzért, ha majd ráérzel, mit akarsz és mennyiért.
2017. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ismét megtanultam miért nem érdemes ide kérdést kiírni :) Köszönöm az építő jellegű hasznos válaszokat, amik a kérdésemet hivatottak megválaszolni!
2017. dec. 20. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érne meg, mert a flex többe kerül, mint amennyit lefelé mennek az árak.
2017. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a 12000 Ft-os jegy hamarosan 40000 Ft is lehet.

Napokkal az indulás előtt inkább emelkednek az árak, mint csökkennek. De hajrá. Jól nem fogsz kijönni belőle.


Azért a Wizzair se hülye.

2017. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem engedi a rendszer, hogy olcsóbb jegyet válassz ki. Vagy ugyanabba az árkategóriába rak vagy drágábba.


Üdv,

egy volt WizzAir munkatárs

2018. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!